Alte știri din fotbal
Farul - FC Botoșani 0-0 » Sarabanda ratărilor la Malul Mării: gazdele cu penalty ratat, oaspeții cu două bare!
4
Filipe Coelho schimbă foaia la Universitatea Craiova „Este momentul!”
0
Daniel Pancu are o problemă: „Vă dați seama în ce situație e Rapidul?”
0
„Nu bugetul a fost problema!” » Ce s-a întâmplat, de fapt, la Universitatea Craiova în actualul sezon european
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Motivele pentru care islandezii au respins aderarea la Uniunea Europeană în ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Ce este „Inelul de Aur”, bucla rutieră de 27.000 km, cât două treimi din ...
Libertatea
CLAR NU PITURCA!!! Vai cum am ajuns, sa vina Piturca la noi, sa ne ingroape! Noua ne trebuie un profesionist, care sa nu faca compromisuri, sa nu i se bage pe gat jucatorii clanului mafiot becali - NE TREBUIE DARIO BONETTI!
vad*
da parca vas...un alt necunoscut..respect totusi pt bonetti
Crina Abrudan
BRAVO ! CORECT ! borcea,turcu si fratii becalii sunt problemele noastre ! Si trebuie sa scapam de ei.
Ma scuzi ca m-am bagat in polemica cu tine user Ropotan, abia acum mi-am dat seama ca... Nu am cu cine (fiind vorba de tine evident). Ia-ti banii de la borcea, turcu si clanul becali si lasa-ne pe noi, cei care intr-adevar iubim Dinamo, sa il iubim nu sa FIM platiti pt asta prietene. RESPECT DARIO BONETTI - TE VREM INAPOI! SI MAI VREM SA SCAPAM DE TOATE LEPRELE DIN CONDUCERE... O sa se intample si asta odata si-odata, Dumnezeu e sus si vede.
Este vorba despre VICTOR PITURCA. Ati aflat de la mine in premiera :P
Daca NU VINE ANDO SA RAMANA SAPALIGA!
Eu cred ca Borcea va fi antrenor principal iar Muc cel Mic antrenor cu portarii... :)))
Ropotane crezi ca daca ai spus numele lui Confucius gata esti inteligent? Nu cred ca ai anii mei amice sa ma faci tu pe mine mucos, nu cred ca ai timpul pe care eu l-am acordat echipei Dinamo, nu cred ca ai sfert din deplasarile facute pe banii mei pt Dinamo, toate sarbatorile petrecute in deplasare prietene. Taci din gura sluga lui Borcea ce esti, v-a pus sa stati pe siteuri si sa postati comentarii proaste. NOI IL SUSTINEM PE DARIO BONETII, EL A DEMASCAT TOT CE E IN INTERIORUL CLUBLUI!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.