Alte știri din fotbal
CFR - U, derby de Cluj la cote maxime! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Putem afla prima promovată în Superliga
0
Cristiano Bergodi înaintea Derby-ului de Cluj: „O parte din inima mea e acolo!”. De ce preferă duelul total cu Craiova decât cu Dinamo
0
FC Botoșani - Oțelul » Duel la limită în play-out. Echipele probabile
0
Știri din fotbal internațional
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Debutul lui Mirel Rădoi pe banca noii sale echipe
0
Arsenal - Newcastle, în runda 34 din Premier League » Luptă crâncenă pentru titlu
0
Probleme pentru Cristi Chivu înainte de finalul sezoului » Inter și-a pierdut un jucător pentru cel puțin două săptămâni
0
„Cine va câștiga Liga Campionilor?” Robert Lewandowski a răspuns pe loc
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
antitalenti pe M@t4 !!! cretinu satului, e diferenta de infrastructura de educatie...Multi coppi, f multi, imens de multi, se apuca de fotbal in romania insa sunt d e s c u r a j a t i datorita s i s t e m u l u i CORUPT!
ce frumos ati scris de van basten, ce mai introducere pompoasa, va invitat la o cafea si repede l-ati umflat si elogiat pe kkbasten!!! de Mutu, Hagi etc nu am vazut sa scrieti ceva atat de frumos (poate cand mai moare cate un fost fotbalist mai va dati in petic).
pt cel cu tzara de kk.t,esti un tampit,nu antitalentu e de vina ,se vede ca nu ai facut sport in viatza ta handicapatule
F destept...genii de oameni
ce tara de kkkkt avem, Romania are 22 milioane si Olanda doar 8 dar tot scoata jucatorii cu 10 clase peste noi. Vai de mine, copii nostrii sunt antitalentati la maxim. Ce popor de kkt.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.