Alte știri din fotbal
Dinamo se poate despărți de un titular incontestabil în această vară
0
Dinamo rămâne fără portar!
0
Talentul uitat al României a numit cei mai buni 6 executanți de lovituri libere din istoria fotbalului românesc: „El pe primul loc” » Cum l-a ratat Dinamo
0
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
1
Știri din fotbal internațional
Qatar - Elveția » Akanji și Xhaka înfruntă cea mai slabă echipă de la Campionatul Mondial. Echipele de start
1
Dincolo de mitul favelei: 4 fotbaliști din lotul Braziliei care au avut o copilărie îndestulată și au ales totuși calea sacrificiului pe gazon
1
Naționala de la Mondial a investit în ochelari speciali pentru portari
0
Amicul din Superliga al lui Ancelotti este curios să vadă Brazilia la lucru: „Mingicari cu pragmatismul lui Carleto”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
acesti oameni cand au fost dusi in afara si li s`a luat interviuri pun pariu k nu s`au comportat k "nationala" noastra cand au aruncat cu pietre in ziaristi si cand i`au jignit. voi spuneti sa se duca la scoala. eu va raspund ca daca el ar merge in fiecare zi la scoala cum si`ar mai castiga bani pentru mancare????
cei care ii dau sfaturi reci sunt probabil baieti de bani gata care cer de la mamica si de la taticu bani ca sa iasa la un suc. eu intr-un fel stiu ce simte acest baiat. singura diferenta intre noi e ca eu am stiut sa trisez si am avut mult noroc in viata si am intrat la facultate. asta acum 7 ani. acum am un job stabil, casa si tot ce imi pot dori. oricum stiu de unde am plecat si e pacat ca nu se face ceva pt acesti copii care nu au avut sansa la o viata normala..
si ca el mii...pacat ca adevaratele valori care stau pe strazi asteptand o sansa,iar cei fara nic de rusine si fara talent da' cu multe relatii joaca la echipe mari(sau fac parte din conducerea lor)!!!traim in ROMANIA si asta ne ocupa tot timpul!!!
@eu Toti participantii au primit de la Nike incaltaminte, tricouri si mingi Nike. Copi astia au fost de apreciat cum sa-u comportat in acele 10zile. Toti merita ajutati numai pt. faptul ca au trecut printr-o copilarie care nu o doresti nici dusmanilor tai.
E trist!!! Si ca el mai sunt inca o gramada...asistenta sociala in tara asta este la pamant. Pt cei care sunt carcotasi, ar trebui sa stea 2 minute inainte sa deschida gura si sa vada cat de norocosi sunt ca au avut pe cineva in spate care sa le-a ofere adapost si bani sa mearga la scoala. Vorbiti de parca tot ceea ce trebuie sa faci e sa-ti doresti...nu-i asa...dar ma rog unde nu e creier posibilitatea de a intelege anumite chestiuni devine de domeniul fantasticului...asa ca ciocul mic
n-are casa da are nike in picioare !
bai waw, si george.... nu credeti ca ati avut noroc ca nu ati avut o familie distrusa, in care te batea t-ea parasit....familia nu o alegi....inainte nde sarbatori va doresc un lucru....ce ii doriti voi baietilor astora... aaa...chiar o ajuns mama voastra acasa de azi noapte?...ca am adus-o cu masina la doua strazi de casa??...
o poveste destul de trista
asta e romania . vara viitor ,pacat copii abandonati , nu au viitor , unde esti ,, fiul ,, lumini , Becali , fai , oameni , pe acesti , oropsiti .
Mai lasati omul in pace, sau cititi mai atent articolul. Si el declara ca vrea sa faca un curs. Si merge la munca! Asa ca indumnuri "destepte" gen "la scoala, ma" sau "la munca" nu se prea aplica, nu? Si daca merge la scoala, cine-l tine acolo? Cine-i da bani, hm? Ca scoala nu da si mancare, rechizite, etc. Orice parinte stie ca scoala costa, deci... Halal civilizatie!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.