Alte știri din fotbal
Gigi Becali, criticat în direct pentru ultima decizie de la FCSB: „Mi se pare disperare”
0
Olimpiu Moruțan, lăudat în direct de un fost stelist că a semnat cu Rapid: „Cea mai bună alegere”
0
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
4
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
1
Știri din fotbal internațional
Învins la limită de Benzema și Kante, Marius Șumudică nu-și pierde speranța: „Vom lupta până în ultimul moment”
0
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
2
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
„Mințite că vor fi maseuze sau bucătărese, cu 2.000 € lunar, transformate ...
Libertatea
bai,saraciilor,singurele power praf sau puff sunt fetele de la scrima!gasiti alta chestie,asta e de prost gust!nu se merita sa alaturati niste pseudonime!am zis bine,carturarilor?
Pe 14 iulie , cand in Romania este ziua transmisionistilor militari romani :) , sa fie sa transmita Eurosportul finala voastra . Bafta !
Under19, da? Atunci, să le ţineţi departe de baruri, cluburi şi... bandiţi sârbi! Nu de alta, dar mai avem o naţionala U19, de băieţi, care s-a făcut de caca în Serbia! În rest, succes, fetelor!
Daca ar face schimb de tricouri la sfarsitul meciurilor, m-as uita mai des la fotbal feminin :)) In rest, mult succes!
Bafta fetelore, HAI ROMANIA!
Mult succes!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.