Alte știri din fotbal
Iată imaginile ascunse care au declanșat furia lui Bergodi! Președintele lui U Cluj: „Injurii și gesturi josnice! Nu reziliem contractul lui Cristiano” + Ironic despre Pancu: ”BD la munte și la mare”
0
FC Botoșani - Metaloglobus, moldvenii sunt în pericol să rateze play-off-ul » Echipele de start
0
Zeljko Kopic, după ce a aflat că va pierde un om de bază: „Dinamo este mai mare decât orice jucător, orice antrenor”
0
Gaze lacrimogene și amenzi usturătoare după CFR - U Cluj: „Au fost interziși pe stadioane”
1
Știri din fotbal internațional
O casă de pariuri n-are nicio îndoială. Cine a mizat pe Arsenal poată să-și ridice bani!
0
Jocurile Olimpice de Iarnă au reacționat după accidentarea teribilă a lui Lindsey Vonn
0
Verdict! Liverpool trebuie să-i plătească lui Chelsea pentru un supertalent
0
Legenda lui Arsenal îl critică pe Ruben Amorim pentru tratamentul oferit starului lui Manchester United
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
După ce a mers la sală în Oradea, un american spune că România e mai ...
Libertatea
Rezerviști inapți, mobilizați anul trecut. Cum a fost modificată legislația
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Epstein a dus o româncă de 20 de ani „foarte drăguță” la Palatul ...
Libertatea
bai stelistilor nu mai comentati voi cu valiza voastra cu tot. vedeti-va de rusinea voastra ca fotbalul romanesc a ajuns asa din cauza prea multor "valize" mai bine taceti, lasati-o asa ca iar va dam 4 in ghena
Voi, gazetarii, trebuie sa fiti mai fermi si mai insistenti. Chiar daca pare o lupta cu morile de vant nu este asa si , prin perfeverenta, vor aparea in timp si rezultatele. Inducerea opiniei publice sentimentului de neputinta, atitudinea resemnata si plangacioasa este paguboasa si daunatoare.
Se vede din avion ca treaba e aranjata. Borcea il ia pe Mitica Dragomir cu un avion particular la Milano !Deci Mitica va influenta pe arbitri sa tina cu Dinamo, casa ia campionatul ! De ce i-o mai tine d-zeu pe mafiotii astia pe pamant !! Vai mama noastra ! Hai Steaua !!
Eu cred ca Mitica a fost repetent in scoala, unde fugea la fel de la ore ca sa nu-l prinda profii ca nu si-a facut temele. Dupa aia baga o spaga, ceva acolo..., si trecea clasa... Din repetent, a ajuns in virful fotbalului romanesc si cu salariu de 15000, plus bonusuri in borsete (sau valize, in functzie de cat merita juvetele de Dragasani manjit din cap pana-n picioare !).
Deci cand i-au stabilit salariul de 15000, Mitica a tras de timp pentru ca Borcea nu era sosit ca sa propuna ceea ce s-au intzeles anterior pe furis ! Iar acum, cand se discutau probleme importante privind debutul returului, Mititca si Borcica au gasit de cuviintza sa plece mai devreme, la spectacol, ca doar returul este deja aranjat sa-l ia Mister Butelie. Si asta dupa ce anul trecut Mitica a atras pentru valizele lui Jiji !
Intr-o tara civilizata, Dragomir ar fi trebuit sa-si dea demisia! Acum se explica stenogramele contra Stelei si arbitrajele pro-Dinamo. Toata lumea stie ca Dinamo nu a jucat nimic, dar a castigat mai toate meciurile...
Borcea cheltuie din banii de la paszkany de anul trecut!!! :)) Hai Tzfere!
Nu este posibil! Doar in Romania! Nici nu este permis sa accepti o astfel de invitatie, fie ia si doar din prietenie. La urma urmei vorba aia; nimic nu e pe gratis. Nu? D-le trebuie sa intre justitia puternic in acesti interlopi.
cine ia campionatul, mai exista dubii?
poi sandu a fost plimbat prin dubai pe bani conducerii lui dinamo,dragomir dus prin Milano oare dc Borcea a propus 15.000 salariu lui Dragomir? oare cine nu ar fi putut fi de-acord? oare cine va loa Campionatu?:o
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.