Știri din fotbal internațional
Sindromul Certeze lângă Vancouver » Ne-am trezit cazați într-o vilă colosală la Mondial: cum păcălesc canadienii statul
0
Și-a prezentat scuzele pentru gafa care a „ucis” Uruguayul: „Nu am suferit niciodată atât de mult din cauza fotbalului”
0
Spania a pierdut doi fotbaliști de atac
0
Trebuie să vedeți aceste imagini! » Petrecere nebună în vestiarul Capului Verde: trabucuri, dans și „1%”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Primul răspuns direct primit de Nicușor Dan de la un penelist, după ce ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
ce pacat, asta este ea stie mai bine..!!este foarte greu ca gimnast, munca multa si bani putini, adevarati eroi..!! astea sant sportivi adevarati..!!
pacat pt ea, e foarte talentata, mult succesc in continuare
Fa Tolontane o campanie pentru interzicerea sportului!!! Mutu este accidentat, Chivu este accidentat! Uite, acum, si fata asta biata de ea! Muhhamad Ali tremura ca o gelatina, are parkinson. Sportul de performanta este o crima! Minti usurele cu ifose de intelepti. Nimic nu e mai distructiv, draga Tolo, decat un om inteligent coplesit de frustrari, cine stie cum si cand adunate. Daca ajunge cumva lider de opinie isi imprastie otrava peste tot. Eu te-as da afara de la Gazeta.
BRAVO STELIANA!
ce nu inteleg eu si multti din cetatenii acestei tari este ca in afara de NADIA si inca citeva gimnaste care au facut performanta si au urcat numele acestei tari pe cele mai inalte podiumuri din toata lumea,cele mai multe dintre ele atunci cind se retrag,se retrag intr-o saracie crunta si pline de probleme medicale care mai tirziu se rasfring asupra copiilor.!DE CE NU FACE NIMENI ABSOLUT NIMIC????????????????DE CE NU INSISTATI SI VOI PRESA PE ASTFEL DE GLORII?M-AI IMPORTANTI SINT PRESEDINTII
in primu rand steliana sa sti k multi romani sunt mandrii atat de tine cat si de colegele tale. pacat k ai decis sa te retragi dar e alegerea ta si noi o respectam . retragerea ta e o mare pierdere pt gimnastica romana . sa ai bafta in viitor! iar celor care au vorbit-o de rau pe steliana SA LE FIE RUSINE !cum poti vb asa cu o mare campioana care numa ea stie cat a indurat pt medaliile pe care lea obtinut pt tara .ia spuneti cati dintre voi ati facut ceva pt tara?garantez k nici unu
Copila asta s-a chinuit destul. Sa ajunga o epava fizic si psihic numai pt. a satisface ambitiile unui antrenor? Americanii ne-au depasit pt. ca au fost destepti. Au invatat "meseria" de la Karoly, dar ei au altfel grija de sportivi. Nu e vorba de partea materiala, e vorba ca nu se face nimic cu biciul! Antrenorii in Romania nu numai ca sint prost platiti, aplica metode anacronice si nu vor (pot?) ramine la zi cu mersul lucrurilor! Nu se ocupa de metode noi, mai ales aspectul psihologi
Esti foarte bun gimnastică Steliana Nistor
Aceasta este mail, mea "[email protected] â" "sunt din Mexic asa cum ai spus ca va rog respondeme deja nu mai suporta mai dorinta de a obtine sa stii, te iubesc
Vreau sa fie prietenul tau steliana te rog daca ati citit acest respondeme va asigur ca nu regreta sa stiti ca au multe lucruri de spus, deoarece stii ma tot gindesc in ti, visul meu se afla in persoana sint din Mexic, si foarte repede se prin ti pana cand Romania si esti iubita mea, dar in acelasi timp dorinta ca tu, iubita mea, te iubesc respondeme, [email protected]
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.