Știri din fotbal internațional
Sindromul Certeze lângă Vancouver » Ne-am trezit cazați într-o vilă colosală la Mondial: cum păcălesc canadienii statul
0
Și-a prezentat scuzele pentru gafa care a „ucis” Uruguayul: „Nu am suferit niciodată atât de mult din cauza fotbalului”
0
Spania a pierdut doi fotbaliști de atac
0
Trebuie să vedeți aceste imagini! » Petrecere nebună în vestiarul Capului Verde: trabucuri, dans și „1%”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Primul răspuns direct primit de Nicușor Dan de la un penelist, după ce ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
PENTRU STELIANA CUM AM PUTEA LUA LEGATURA CU STELIANA SAU FAMILIA ACESTEIA, PENTRU CA VREM SA O ADUCEM 2 SAPTAMANI IN CANADA SA-SI PETREACA VACANTA. PUTEM SA-I FACEM ACEASTA BUCURIE. MULTUMIM DANIEL
Sunt foarte trist că nu puteţi să vă văd în economiile concursuri, dar sunt fericit pentru ca tu sa fi fericit de examinare şi faci ceea ce iti place. fi întotdeauna un mare fan-o. Sper că într-o zi s-ar putea să îndeplinească. sărutări............. >> I am very sad that you can not see you economies in competitions, but I am happy for you to be happy studying and doing what you love. always be a big fan her. I hope that one day you might meet. kisses
De ce credeti ca apar accidentarile? Pt ca dupa "incalzire",pulsul trebuie sa fie min 120,iar concentrarea ,maxima. Diferenta dintre sportivi si mari campioni,se face de la incalzire. Steliana,tu hai la o plimbare si o caramea. :))
Lucian Sandu e cel mai bun antrenor de gimnastica din Romania. Stie ce vorbeste...copila asta o sa ajunga un nimeni in foarte scurt timp, asta ar putea sa fie ultima oara in viata ei cand o baga societatea in seama...Sper sa nu fie prea tarziu pana se trezeste la realitate. Are sansa sa devina o legenda in gimnastica romaneasca...nu doar o amintire placuta.
multumim pt tot ce ai facut pentru romania.tu si celelalte fete de loa beijing ne-ati facut sa ne simtim din nou mandrii ca suntem romani.multumim si bafta in continuare
ce gandire bolnava are acel Lucian Sandu! S-a chinuit destul,gata,ii ajunge,marii nostri antrenori chiar nu au ratiune? in general imi pare rau de gimnaste pentru viata pe care o au,desi ce-i drept,el isi aleg drumul. Dar Steliana are 19 ani,nu are rost sa se mai traga de ea!
gimnastica e un sport al draq de greu , iar pt performantele tale te felicit . Aimuncit mult si poate ca e timpul sa iti vezi de viata ta .Iti doresc tot binele si multa sanatate .Ramai o campionana si sper ca nu vei fi uitata mai ales de cei ce ar trebui sa iti fie aproape .RESPECT
A stii ceea ce este cel mai bine pentru tine in viata...este cel mai greu lucru de stiut ptr.fiecare dintre noi.Dar atunci cand stii 100%....atunci trebuie sa urmezi chemarea sufletului tau. Cu respect si admiratie, Florin
e si normal dupa atata munk si atatea accidentari sa vina o vreme cand pur si simplu nu mai poti.bafta mai departe in tot ceea ce faci
bafta,steliana ! oricum suntem mandri de tine...multumim :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.