Alte știri din fotbal
Eddy Gnahore a spus ce își dorește pentru a semna prelungirea cu Dinamo
0
Scenariu de groază la FCSB » După Bîrligea, un alt jucător poate rata derby-ul cu Dinamo: „Vom vedea după antrenament”
0
Zeljko Kopic a numit 3 fotbaliști de la FCSB de care se teme: „Nu este un secret”
1
Dan Șucu, Mihai Rotaru, Mihai Stoica și Iuliu Mureșan au semnat o petiție și i-au trimis-o lui Nicușor Dan: „Nu are ce căuta în vestiar!”
5
Știri din fotbal internațional
Virgil van Dijk, desființat în direct după ultimul meci: „Un laș! Scapă nevinovat, vina e mereu a celorlalți”
0
Harry Kane, noul James Bond! Imagini spectaculoase
0
Încă o provocare! Cristi Chivu, la ora duelului cu antrenorul pe care Inter l-a vrut înaintea lui
0
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Tot respectul pentru un om deosebit din toate punctele de vedere. RUSINE celor ce nu-si respecta gloriile. Steaua este a celor ce-au adus-o pe culmile cele mai inalte in lume.....nu este a celor de azi care o afunda din ce in ce mai jos. Hai sa ne trezim.....!
Ce sa mai spun mai fratilor... Daca si dinamovistii si rapidistii au ajuns sa aprecieze fostii stelisti iar ciobanul ba, inseamna ca cele 2 Cupe europene si celelalte trofee n-au insemnat nimic pentru un parvenit fara bun simt...s-a intors tara cu fundu-n sus !!!
Cel mai tare
SAMES A JUCAT SI LA UNIVERSITATEA CRAIOVA INTRE ANII 1973 -1974 ..APOI LA STEAUA...MARE JUCATOR...
Nu au si pensii militare ca fosti sportivi la Steaua? Pt. ca in cazul in care raspunsul e nu atunci avem de a face cu o mare lipsa de respect si grija pt. fostele glorii!
TOT RESPECTU PENTRU VOI!ATI ADUS MULTE BUCURII IN SUFLETELE NOASTRE IN ACELE VREMURI!DAR NU CREDETI CA E VREMEA PENSIONARII CHIAR VRETI SA VA SCOATA DE PE GAZON CU PICIOARELE INAINTE!?EU AM 28 DE ANI SI MI SE SPUNE CA NU AM EXPERIENTA!DIN CAUZA CUI?A UNORA CA VOI!LA PENSIE DOMNILOR!VA MIRATI CA PLEACA TINERETUL DIN TARA?DA!PLEACA DIN CAUZA CELOR CA VOI CARE NICI MORTI NU VREAU SA PLECE LA PENSIE!!!LA CIMITIR CU VOI!!!
"Ar fi fost frumos să se organizeze un meci de retragere pentru noi, fostele glorii" haha, asta suna a gluma la steaua. pai n-au facut ei meci de retragere pentru lacatus si hagi, ce sa mai zicem de marcel raducanu, sames sau iordanescu?
ia uite ce ii intereseaza pe astia criteriile de performanta. pai judecind dupa faptul ca steaua nu a luat in 4 ani nici un trofeu ar trebui sa se care si argaseala, si strizu, si breloc si asta finantarul lui peste. pai lutu primeste 1000 de euro pe luna ca sofer. el pe ce criterii ia banii astia. inainte de a cere performanta poate ca ar trebui de creat conditii de antrenament si respect pentru oameni
Stau si ma intreb, ce educatie sportiva inalta mai pot oferi niste oameni trecuti de 6o de ani (Satmareanu are 67 de ani), fie ele chiar foste glorii steliste, unor copii? Mai sunt aceste glorii conectate la procesele/metodele moderne de antrenament specifice copiilor? Chiar si dupa salariul pe care Sames spune ca-l lua, se vede ca ele erau la Steaua numai din ratiuni umanitare..
Ca fotbalist tot respectul pentru fotbalistul Sames. La Dinamo nu stiu sa fie foste glorii la copii si juniori, si totusi centrul lor produce an de an jucatori. La noi seceta totala. Ce i-a oprit sa antreneze la nivel de liga I, a II-a sau a III-a? Si la noi si la Craiova sau in alte parti se traieste din statutul de "fosta glorie", ca si cum ar fi jucat gratis toata viata...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.