Alte știri din fotbal
România U19 se încurcă și cu Irlanda de Nord U19 » „Tricolorii” pierd orice șansă de calificare la EURO
2
Înainte de meciul cu România, Skriniar a lămurit conflictul de la națională: „Am vorbit cu el”
0
Dinamo o trimite pe FCSB în play-out! „Derby mic de România”, în Liga 3, cu jucători și arbitru din Superligă
0
Cum au fost păcăliți suporterii români la meciul cu Turcia » Gafa organizatorilor de care bișnițarii au profitat imediat
2
Știri din fotbal internațional
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Ofertă de la Manchester United pentru doi titulari ai lui Real Madrid
0
Senegal a luat decizia » Va purta un tricou cu două stele în ciuda deciziei CAF
0
Apelul Peluzei Nord pentru fanii echipei lui Cristi Chivu: „Singuri împotriva tuturor pentru a trece prin furtună!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu a prezentat trei scenarii privind PSD și guvernarea: ...
Libertatea
la noi mor zilnic oameni de saracie ...si nimeni nu face nimik ...
si la ei mor oamenii de saracie. una este saracia pentru ca nu se munceste si alta este sa asasinezi pe cineva. 90% dintre cei care sunt saraci este pentru ca sunt puturosi. ***. niciuna dintre categorii nu are vreo scuza. sunt pamanturi nemuncite si locuri de munca neacoperite. vezi cazul comunei in care s-a construit o fabrica de textile si nu s-au gasit dintre asistati sa munceasca acolo pe motiv ca era salariul minim pe economie. au fost adusi muncitori din india care sunt cazati in fostul centru cultural. pai cum sa munceasca cineva pe 1050 lei daca pot sta acasa pe 350 lei ajutor social? sunt multe cazurile!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O fi bine ca România joaca în meciul de debut al campionatului? Ar putea fi o partida interesanta si pentru teroristi.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.