Alte știri din fotbal
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Planul de acțiune: „Gaura va crește de la an la an”
24
Decizia Comisiei Tehnice FRF » Numele de selecționer care au ajuns pe masa lui Burleanu
0
Mihai Stoichiță a dezvăluit ce îi oferise ieri FRF lui Mircea Lucescu: „Ăsta era planul lui Burleanu”
0
Dramă la U Cluj » Macalou a plecat de urgență din România și nu joacă cu Rapid
1
Știri din fotbal internațional
Jucătorul Parmei despre Chivu: „Ne lipsea un lider cu personalitatea lui. A fost crucial pentru cariera mea”
0
Joan Laporta atacă FIFA din cauza lui Raphinha: „Este șocant!”
0
Joachim Low, aproape de a prelua o națională calificată la Campionatul Mondial
0
Fostul arbitru de top Björn Kuipers, despre fiica sa grav bolnavă: „Eu fluieram undeva în lume, iar ea…”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Un pompier a făcut infarct, după ce a aflat că va fi concediat de Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Nu exista sa moara 73 de oameni doar dintr-o bataie intre galerii... Acolo a fost un fel de Tg Mures '90, o treaba organizata de serviciile secrete, s-au platit niste polite dupa revolutie.
astea sunt rezultatele "muncii" de ultras, orice individ care nu se pricepe la nimic , mai rau care nu vrea sa se priceapa la nimic, la nimic care sa ajute la ceva sau pe cineva dar care are un bogat vocabular de cuvinte grele si pe care stie sa le foloseasca foarte bine si bine-nteles un comportament de cercopitec care sa fie in perfecta simbioza cu limbajul, iar apogeul il atinge pe stadion unde colac peste pupaza mai este dat si la tv sa-l vada toata tara cat de rotund este el cand se bate cu jandarmii ,cum arunca cu torte si eventual mutileaza vreun suporter advers (nu conteaza ca e vreo fata sau chiar un parinte venit cu copilul la meci), sau mai rau omoara un om ptr. ca e &qu
Incredibil si totusi se intampla!!! Dar stau si ma gandesc cat de des am vazut astfel de manifestari, chiar daca de amploare mai mica, si pe stadioanele de la noi. Acum ar trebui sa-i dam dreptate lui Dragomir si sa ne dorim ca organele de ordine sa ia cele mai drastice masuri, bineinteles in interiorul legii, impoptriva acelor suporteri care au manifestari huliganice. Ganditi-va ca veti merge pe stadion pentru un spectacol si din cauza unor retardati veti muri voi sau copii vostri. Si noi cei care iubim fenomenul fotbalistic si suntem suporteri nu huligani putem lua atitudine impotriva celor care inteleg sa se manifeste doar prin violenta. Hai sa nu ne lasam coplesiti de acesti huligani.
ce idioti...
maimute...mai bine ramaneau sub dictatura ca democratia le strica.
simplu, niste vite proaste! s-au dus si ele cu turma, sa bata pe adversari, desi au castigat cu 3-1! Niste redusi, au fost manevrati si retarzii s-au dus la macel!
incredibil..efectiv nu ai cuvinte ptr. a descrie situatia....
Adevarul este ca ne comportam ca niste animale. Dumneze sa-i ierte pe cei morti, iar celora raniti le doresc sanatate!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.