Alte știri din fotbal
Florin Niță, prezent la antrenamentul echipei din Liga 2
0
Prima echipă care îl vrea pe Ricardo Matos, fotbalistul-revelație de la FC Argeș
0
Rapidistul Bogdan Ungureanu, dorit de altă formație din Superligă
0
Jucătorul Craiovei Maxima a făcut praf selecția lui Hagi: „Să meargă pe burtă cu Burcă al lui!”
7
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Pai nu este o lovitura de la pumn, si inca una de la podea, sau de la podiumul ala???? e foarte neclar articolul...
Iau dat de lau julit
se pot da declaratii anonime , se pot face plangeri anonime...etc ! Nu trebuie sa iei parte la proces , trebuie doar sa declari sub protectia anonimatului , ce ai vazut.
638 DE MESAJE PRO-TIGANESTI SI ANTI-ROMANESTI! PARTIDA ROMILOR PE GSP!
Daca scapam de toate categoriile mentionate de tine ar ajunge Romania rezervatie naturala in Europa - without population!
iesti varza ....
acum sunt uniti colegii lui? cand l`au lasat sa fie calcat in picioare de niste C I O R O I BOR a ti si nu au dat o declaratie ca se k k a u pe ei de frica erau tot o echipa. sa le fie rusine ...astea sunt femei nu BARBATI. DIN 100 de oameni care erau acolo nu se gaseste un BARBAT cu C O A i E sa declare ce s-a intampla?? chiar asa am ajuns o natie de TOATA JENA? omul asta a fost omorat dupa ce a fost calcat in picioare de mai multe pers e mai mult decat evident!!aia care stiu si nu declara nimic le doresc sa treaca prin ce trece familia baiatului astuia!
DE VINA NU SUNT AIA DIN CLANUL BUTONAE ................VINOVATII SUNT DIN CLANUL TASTELE , CONDUS DE AIA BATRANA (TASTATURA ) SI DE ALA MARE (ENTER) , IAR PE AMERICAN L-AU BATUT AIA MICII ....( ) SI (IGNORE) .....ASA CA CE TOT MAI II ATACA LUMEA PE LA COLTURI PE AIA DIN CLANUL ALA BUTOANE !?...EI SUNT CURATI , SUNT NISTE TIGANI SIMPLI CARE FAC CAZANE DE TUICA (DECI OAMENI CINSTITI)......................ASTA AM VISAT DUPA CE M-AM UITAT LA EMISIUNEA LU ORESTE !
mai lasa serialele :)))
S-a aflat ca in bar se aflau liderii noii drepte, ferocii rasisti mihail neamtu si hr patapievici, care, filozofau intr-un coltz despre duhul sfant, dar, vazand ce ocazie li se ofera, au mers si au dat cu picioarele in capul negrului cazut la podea. aceasta actiune este parte din planul lor de a scapa tzara de colorati, de homosexuali, de cersetori, de evrei, de prosti, de comunisti si de saraci. satisfactia lor e imensa acum, cand au aflat ca ciorooiul iudeo-masonic a murit
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.