Alte știri din fotbal
Florin Tănase, după rușinea istorică trăită de FCSB în Letonia: „Nu meritam să mergem mai departe”
16
Mutare de ultimă oră în Superligă! Rapid și-a cedat jucătorul la o rivală din play-off
3
Rapid pregătește 3 transferuri cu impact imediat: „Suntem înțeleși!”
0
Steaua a plătit datoria care i-a adus interdicția la transferuri! Așteaptă decizia FIFA înaintea debutului cu Slatina
1
Știri din fotbal internațional
„Lumea a treia” suntem noi! Eșecul suferit de FCSB în Letonia completează o lungă listă a rușinii în fotbalul românesc
0
Cine a ieșit în evidență în seara perfectă a lui CFR Cluj: „A făcut ce a vrut cu adversarii”
0
Alin Fică, după calificarea categorică a CFR-ului: „Vrem în grupele competiției”
0
Arena „Ilie Oană” din Ploiești, gazda unui meci european dramatic! Fostul mijlocaș al lui Dinamo a ratat penalty-ul decisiv
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Caracatița cu iz penal din Agricultură. Rapida răzgândire a ministrului ...
Libertatea
A murit Ion I. Brătianu, considerat ultimul descendent direct al familiei ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Niciun lanț mare de benzinării din Capitală nu mai vinde motorina sub 10 ...
Libertatea
*** POSTACE SUNT LA DATORIE.. VOR SA L FACA ..RAPIDIST.. DESI EL RECUNOASTE ***... UITATI VA LA ELE CUM INCEARCA SA ACOPERE ADEVARUL.. :))))))))000 NTZ NTZ..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***, ar fi o agravanta, deoarece, mai mult ca sigur, judecatorii ar considera ca a premeditat acesta nenorocire care a avut loc, cap sec. Ce sa cauti tu, suporter al unei echipe neutre in cazul de fata sa te iei la bataie dupa meci ????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
'Face parte din galeria Rapidului ...' Na ca astia mai fac victime si dupa decesul propriei echipe!!!! Bine ca s-a ales praful de prima echipa comunista din Romania, altfel cine stie ce mai faceau *** din galeria lor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce conteaza cate kg are? conteaza ca a stiut ce face si a stiut ce poate provoca acel baston, si mai si loveste in cap. Au fost 4 contra 1? sau nu am inteles eu bine? si daca a fost asa inseamna ca baiatul asta nu merita sa mai vada lumina zilei. Ii doresc o viata cat mai lunga in puscarie. Condoleante familiei
Băiatul a fost în legitimă apărare fiind agresat de 3 ,,ultrasi" din pch foarte violenți, după ce l-au împins pe așa zisul agresor acesta logic ca s-a aparat de ,,fioroșii ultrasi" și le-a aplicat o corecție în 30 de secunde, cei rămași în picioare luand-o la fuga în stil pur dinamovist abandonandu-și tovarășul căzut.
Nu-i de nicio noapte a mintii. Daca recunostea, si probabil ca pana la urma o va face, ca e suporter rapidist, ar fi intr-o situatie mult mai grava in fata judecatorilor.
la puscarieeeeeeeeee/ ***. Daca nu ai bani o sa te ajute cei din Titan GIRLS cu maruntis
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect, 'nimeni nu iubeste clubul care a distrus cu buna voie timp de mai bine de 50 de ani fotbalul romanesc'. Nici macar suporterii echipei decedate, rapid Bucuresti!
Nu conteaza ce declara ***.....important este ce declara vecinul :) De noaptea mintii....zau
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
din pacate telescopicele se gasesc la magazine de SPORT de arme de pescuit la liber fara acte CA si nacete cuțite militare bricege arbalete arme cu bile alice de airsoft care toate pot omoară omul aici trebuia sa ia masuri POLITIA JANDARMERIA ARMATA SECURITATEA .NU VA MAI OMORATI INTRE VOI
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.