Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu își freacă mâinile, după ce a văzut țintarul: „Ca anul trecut” + Impresionat de un jucător: „Va ajuta mult”
0
Iuliu Mureșan, mesaj direct pentru Daniel Pancu: „N-a știut cum să iasă din scenă și a greșit!”
0
Victor Angelescu, anunț despre transferuri: „Am mai vrea trei sau patru”
0
Cu cine debutează FCSB în noua ediție a Superligii » Vor mai afecta meciurile din cupele europene startul de sezon?
0
Știri din fotbal internațional
Cum își promovează colosul american afacerea de 100 de milioane de euro cu naționala Germaniei
0
Au refuzat să joace din cauza selecționerului Miroslav Koubek! » „Trebuie să ne spunem toți adevărul în față”
0
Superstarurile care au eclipsat meciul de la Mondiale: „Prima regulă este să nu vorbești”
0
Arsenal, ofertă pentru titularul din naționala Braziliei
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
11
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Angajați cu venituri de 20.000 de euro pe lună au ajuns să ceară ajutorul ...
Libertatea
Moscova, transformată în „fortăreață”. Cum își protejează Kremlinul elita ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Rusia s-a retras de la Cupa Mondială de Gimnastică Ritmică de la ...
Libertatea
Dumnezeu sa il odihneasca! A facut si Sames ceva pentru Nationala Romaniei, imi aduc si acum aminte de un 3 - 2 cu Iugoslavia in care a marcat doua goluri (!) din centrarile lui Dobrin - alt mare disparut... Raman tot mai putini din vechii FOTBALISTI...
R.I.P STEFAN SAMES !!! Condoleante familiei.Am pierdut inca un simbol al acestui minunat club ce se numeste Steaua Bucuresti si din pacate pentru toata suflarea stelista si nu numai Nea Fane a fost un gentleman in adevaratul sens al cuvantului. Mergem la inmormantare?
Dumnezeu S-Al Odihneasca In Pace !!!
Eu cred ca Jiji e credincios doar cand sunt camere video prin zona. Crede ca asa il vede Dumnezeu si asa isi poate cumpara un loc in rai. rusine, cioban ipocrit ce esti, dar sa stii ca toate se platesc pana la urma. De asemene, rusine colegilor, toti oameni instariti care n-au miscat un deget macar pentru a incerca ceva. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
Dumnezeu sa aiba grija de tine!! DRUM BUN! multumim pt mesajele celor care au creier :) mai exista si fair play in mocirla lui mitica
Odihneasca se in pace. Condoleante familiei.
Dumnezeu sa il odihneasca !
Dumnezeu sa l odihneasca in pace :(!
Dumnezeu sa te odihneasca,nea Fane!!!!
Un Stelist adevarat! RIP :(
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.