Alte știri din fotbal
Pancu s-a săturat și a făcut un apel în conferință: „Cum ar putea fi interziși? Pe Giulești nu voi auzi niciodată asta”
0
Oțelul - Metaloglobus » GOL din lovitură liberă în minutul 35!
0
Așa l-a convins pe Gigi Becali să-i pună contractul pe masă » Ce a reușit în acest sezon
1
Luptă INCENDIARĂ la promovare! Sepsi o bate pe Corvinul și amână sărbătoarea + clasamentul în play-off-ul Ligii 2
3
Știri din fotbal internațional
Arbeloa, întrebat frontal despre conflictul cu jucătorul lui Real Madrid
0
Chelsea l-a ochit pe atacantul care face senzație în Premier League » Clubul cere peste 90 de milioane de euro
0
„Uefantatiscii” de la Steaua și Rapid se întâlnesc din nou
0
Michael Jackson, antrenor în Anglia! Avalanșă de meme-uri, după gestul DJ-ului
0
Lifestyle
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
0
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
6
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
9
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
18
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Se rescrie istoria după desecretizarea arhivelor diplomatice? Cele trei ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
" iar în ultimii 12 ani a fost antrenor la centrul de copii şi juniori de la Steaua. " - Este o informatie eronata. In 1992 maestrul Stefan Sames ne antrena la grupa de copii 1983. Faceti dumneavoastra un calcul. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !!!
Am copilarit langa stadionul din Ghencea si desi Rapidist din tata in fiu, copil fiind, intram cu gasca de pusti la meciurile Stelei, I-am vazut pe Sames, Iordache, Vigu, Lita Dumitru ( furat de la Rapid ),Iordanescu, ce fotbalisti, pacat de ceea ce se intampla acum, nu mai vorbesc de cum sunt tratate fostele glorii, nu numai la Steaua, daca nu avem radacini si nu stim sa ne cinstim "batranii" suntem frunze in vant, mai nou nici stadioane nu mai avem, in aceste conditii nu mai putem vorbi de traditie, de palmares, glorie, onoare, fair play, suntem vorba aia "pe ei si la casierie" rezultatele se vad, valoarea fotbalului si a fotbalistilor.DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA pe SAMES
"Gigi" nu face decat pomeni din gura sau televizate. S-a mai dus un om care a lasat ceva in urma ,iar imitatiile de oameni,fariseii,mincinosii,golanii si escrocii ,sunt in continuare iubiti si ajutati de un Dumnezeu,de multe ori dur si nedrept. Condoleante familiei indoliate !
Dumnezeu sa-l ierte si sa se odihneasca in pace.
in momentele astea trebuie sa uitam de rivalitati..Dumnezeu sa-l odihneasca....sa`i fi tarana usoara...
Mare pacat , un om deosebit , un fost fotbalist de exceptie . R.I.P. Stefan Sames . O rugaminte pentru toti cei care posteaza : NU MAI POMENITI NUMELE HAHALEREI becali . Oamenii de bine stiu de ce .
ce-o sa vezi vreodata amintind cei de la gazeta asa ceva?sa il critice ei direct pe cioban?never!raman fara ce-i intereseaza cel mai mult, scandal si circ aducatoare de rating.mai devreme l-am vz la interviul dinaintea supercupei.a zis"sa-l ierte Dumnezeu" si mai ca zambea.dup-aia il intreaba reporterul daca va trimite o coroana: "mda...il trimit pe argaseala".din stelist am ajuns sa doresc raul stelei actuale, fiind convins ca, o data cu inca 2-3 ani de insuccese , deci fara bani, va pleca odata gunoiul asta uman, e singura sansa sa mai vedem ce stiam cu totii ca e steaua.
R.I.P. nea Fane , ramai in inimile noastre , pacat ca adevarati oameni sunt uitati si batjocoriti de actualii creditori ,cum zicea si altcineva , oricum nu are cum sa fie mai rau decat in lumea asta de 2 lei .Condoleante familiei!!
Dumnezeu sa-l odihneasca!
Dumnezeu sa-l ierte
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.