Alte știri din fotbal
Plecarea lui Ștefan Târnovanu de la FCSB, discutată de impresar: „Problema e că nu va mai lua banii pe care ar fi putut să îi ia”
0
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Anton Samoilenko, adjunct al Administrației Militare din Herson: „De ...
Libertatea
UPDATE 22:48 Ultimele informaţii, oferite de reporterul Digi Sport prezent la Spitalul de Urgenţe. Din surse neoficiale am aflat că medicii au reuşit pentru câteva secunde să îi readucă pulsul mijlocaşului.
Doamne Dumnezeule bakunin khal voi sunteti sanatosi la cap? Iesiti afara de pe site.
bakuin si khal37 sunt genul de oameni cu care nu are rost sa discuti ! Nici macar in contradictoriu ! Doamne chiar exista astfel de oameni?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dumnezeule mare! Fii tare omule! Aici chiar nu mai conteaza ce echipa sustii, e vorba de umanitate si imi pare rau sa constat ca multi nu o au.
Au intrat nimicurile *** cu fortza sa se jigneasca pe un articol care ar trebui sa stirneasca compasiunea . Primul nimic cere nici una nici alta probe de sange !! Al doilea il injura pe haldan doara de " amorul artei " . Sper sa isi revina cit mai repede chiar daca nu va mai juca fotbal niciodata !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bakunin si khal,daca v-as vedea în fața ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
iarasi a intirziat ambulanta ,iarasi un adevar crunt iese la iveala!!!sistem de sanatate MIZERABILA!!!Tara unde mor oamenii cu zilelel..sau arsi de vii,iar preotii se plimba cu Mercedesuri de lux!!!!!unde construiesc biserici dupa biserici!!!!!!Ce tara ?????!!!!!
Proasta nație de oameni mai sunteți unii,de fapt nu sunteți oameni
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.