Alte știri din fotbal
Emil Săndoi, „Eugen” de la Securitate: „Știe ce are de făcut la lot” + Ce a scris despre Gică Popescu „Petrescu” și conexiunile incredibile cu dosarul de agent al „Baciului”
0
Adrian Scarlatache vrea granzii în grupele Cupei României Betano: „Sincer, cu ele aș vrea să joc”
0
S-a stabilit unde se joacă Dinamo - FCSB » Ce pregătește clubul gazdă
0
Președintele clubului din Superliga prevede dezastrul, după umilința din Cupă: „Ăsta e bugetul. E posibil să-mi depun mandatul”
0
Știri din fotbal internațional
Giuleștiul, la 90 de minute de Liga Campionilor! Toate rezultatele serii din play-off
11
Filipe Coelho, schimb de replici la conferință: „Nu știți? Mai bine verificați”
1
Jucătorul de la FCSB a apărut în Giulești și s-a îmbrățișat cu patroana milionară, la meciul de Champions League
4
Echipa cu care Craiova atacă Europa! Coelho pregătește surprize pentru meciul de foc cu Ararat-Armenia
1
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
2
Un medic din Tulcea a ales să sape gropi pe șantiere pentru 250 lei pe zi, ...
Libertatea
Românii pot face bani din reducerea voluntară a consumului de energie. Cum ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Românii pot fi plătiți să consume mai puțină energie. Cum funcționează noul ...
Libertatea
Păcat, mare jucător... RIP Rossi. Interesant, nu a comentat nimeni pana acum. Dacă era vorba de vreo,, perla,, din campionatul nostru erau vreo 120 de comentarii și înjurături. Tara mediocra, oameni mediocri, nivel scăzut de civilizație. Asta e realitatea.
A murit Paolo Rossi? Campionul mondial și golgheterul din Spania 82? Păi, chemați-l repede pe CTP să arunce cu lături în el!
Pacat , mult prea devreme plecat !!! Dumnezeu să-l odihnească în pace !!
Stiu dar m au cenzurat ieri de am avut contul blocat de 2 ori, in legatura cu cuvintele folosite de mine, considerate de baietii destepti ce modereaza pe gsp, ca fiind jignitoare si rasiste, de mi e frica sa mai fiu liber in exprimare ;)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:( un mare fotbalist!!! Domnul sa-i fie alaturi!
Fiei tarana usoara, un atacant neconform si imprevizibil.
Cetatenii nu au nici o vina, asta ni se ofera de catre presa de carton de la noi. Ce publica ei citim noi
l-am vazut in 1982 la mondialul din Spania. Vazut pe dealuri la televiziunea maghiara, ai nostri nu au dat nimic. Paolo Rossi un mare atacant. In stilul lui a fost si Pipo Inzaghi. RIP Paolo Rossi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.