Alte știri din fotbal
Ionel Dănciulescu, marcaj la Andrei Nicolescu și un mesaj dur în plin mercato: „Nu a câștigat absolut nimic!”
0
Lovitură totală pentru Oțelul Galați la tragerea la sorți: „Le va fi greu să obțină ceva!”
0
Sorin Cârțu își freacă mâinile: „Ca anul trecut!” + Impresionat de un jucător: „Va ajuta mult”
0
Iuliu Mureșan, mesaj direct pentru Daniel Pancu: „N-a știut cum să iasă din scenă și a greșit!”
0
Știri din fotbal internațional
Protest depus la FIFA după controversa de la Mondial: „Nu există consecvență” » În Spania s-a judecat pe dos
0
Senegal - Irak » Ultima șansă pentru menținerea în competiție: calcule + echipe probabile
0
Cum își promovează colosul american afacerea de 100 de milioane de euro cu naționala Germaniei
0
Au refuzat să joace din cauza selecționerului Miroslav Koubek! » „Trebuie să ne spunem toți adevărul în față”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
11
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
O bandă de români a furat ceasuri și bijuterii de 580.000 de euro de la un ...
Libertatea
Moscova, transformată în „fortăreață”. Cum își protejează Kremlinul elita ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Angajați cu venituri de 20.000 de euro pe lună au ajuns să ceară ajutorul ...
Libertatea
daca mai era Jupp antrenor ar fi fost un 3-0 sec ptr Bayern. Dar cu afonul de Pep o sa iasa - surprinzator - un meci frumos, cu garda jos si tot cu multe goluri. Sigur, poate sa fie si 0-0, dar eu il vad ca un festival de goluri, nu stiu de ce...... Ideea este ca meciul va fi fain de tot. Si, indiferent cine castiga..... sa ne bucuram de fotbal, ca daca n-ar exista bayern, chelsea, barca, mila, real, juve, sau man utd ne-am uita tot timpul la sageata, chiajna, astra sau corona :)
Eu clar merg pe mana lui Chelsea pentru ca inceputul de sezon asta spune. Mourinho joaca exact ce se astepta toata lumea, in schimb Guardiola se chinuie sa implementeze tiki-taka la Bayern, nu prea iese, iar pe Chelsea nu poti sa o invingi cu jocul asta, slab dupa parerea mea. Desi nu pre imi place "constructia asta noua" a lui Mourinho. Chelsea incepuse pe un drum foarte bun, nu stiu de ce vrea el neaparat sa strice.
Si ar mai fi un motiv pentru care Chelsea ar trebui sa fie interesata de trofeu. Dintre toate echipele considerate de top din Europa, Chelsea are cea mai subtire vitrina de trofee. Sa speram ca va fi un meci frumos. Come on, Blues!
De ce te iei de mine copil nedorit ? Tu esti bun ? De ce trebuie cineva sa te creada pe tine ? Vezi ti de drumul tau drept intr o tara stramba ...Nu mai judeaca pe altii ...iar daca nu poti ...da ti cu pumnii in cap ...
Ce rivalitate sa aiba Mou cu restul antrenorilor ? Nimeni n o sa l ajunga vreodata ...acum si in vecii vecilor ...Amin !!!
Ce rivalitate sa aiba Mou cu restul antrenorilor ? Nimeni n o sa l ajunga vreodata ...acum si in vecii vecilor ...Amin !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.