Alte știri din fotbal
A intrat în gura lui Bogdan Stelea, după Slovacia - România: „Nu poți să faci asta” + „Nu avem valoare, să recunoaștem!”
0
Ciprian Marica, disperat de rezultatele naționalei: „Asta e singura speranță! Uitați-vă ce face Bosnia”
0
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
Știri din fotbal internațional
Gennaro Gattuso, pus la pământ de rușinile suferite de Italia: „Suntem devastați! Dacă mi-ați înfige un pumnal...”
0
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două naționale calificate în această dimineață
0
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Pai bombe au fost si Couthinio si Dembele, nu? Sa ii mai tina un an...pe tusa. La Barca va fi foarte greu sa se impuna tinerii cat timp joaca Messi. Griezmann vine degeaba, si pe bani multi, daca nu are loc in echipa de Messi si Suarez. Messi trebuie retras la mijloc. Eventual Dybala de la Juve langa decar. In aparare Barca are nevoie de un jucator mai dur, ceva de genul Koulibaly de la Napoli sau Gimenez de la Atletico, sau Romagnoli de la Milan. Daca Rakitik are oferta trebuie lasat sa plece. Boateng trebuie tinut...sa care gentile. Trebuie si un portar bun. As merge pe mana lui Sergi Rico sau David Soria.
Revolutie cu 200mil ?? Poate la PAOK.Kiev.plzen ! Pt Barca trebuie 2 mld...trb 5-6 de top confirmati nu doar cotati bine , ii mai duce messi in spate 2..ani..
Mai bine ar pleca Coutinho, Dembele si Malcom.. dar cine să-i ia?
Nea jumate ăsta,ieri le.a pus antrenor,azi le aduce jucători.are firul rosu cu barcelona
Scuzați limbajul “vulgar”. Am vrut sa zic doamna prodan
Acest gen de "revolutii" sunt mai mult pentru imagine. Jocul Barcelonei nu se poate modifica peste noapte prin aducerea a 3 jucatori care nu e sigur ca vor fi titulari. Rakitici e un jucator foarte bun la mijloc, nu cred ca el e "oaia neagra". M-as uita mai degraba la Busquets, care greseste multe pase si stie doar pasa in spate sau in lateral. Interesant este de vazut care va fi antrenorul si modul in care acesta va sti sa preia din mers o echipa uriasa si sa modifice doar acele lucruri care nu merg bine fara a deregla mecanismul general al echipei. Sa nu uitam totusi ca Barcelona, in afara celor 2 caderi cu Roma si Liverpool, a dominat autoritar atat in campionat cat si in UCL, facand sa se spuna despre ea ca este cea mai buna echipa din lume!
Sa înțeleg ca faci parte din stafful de conducere al Barcelonei de ești așa de sigur . Nu mai vorbesc de prietenia pe care o ai cu cei de la Ajax și Juventus dr știi așa de bine ce vorbesc aia între ei . Un fel de *** dar la nivel mai ridicat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.