Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Emotionant...Si el se bucura ca te-a convins sa tii cu AS Roma tocmai din Romania!
Esti mai agramat decat Valeriu, pe care l-ai certat. :))
Si tu IESTI un agramat.
Sigur cel mai bun jucator al Romei si Italiei Campion mondial 2006 si regele Romei si eu stabilit in Suiedia echipa mea de suflet ieste Totti si AS Roma. Valeriu.
Pai Totti a ales bani isi linistea. Eu, la banii lui, mai voiam si niste trofee. Cu parciul ala de echipa a castigat mai nimic. Veneam la final d ecariera la Roma. Gerrard are UCL cu Liverpool. Maldini are tot ce vrei, la fel. Totti-are copchii si bani. Poate e de ajuns, ca om. Ca fotbalist, n-as spune.
Acuma depinde, fiecare ce-si doreste in viata....bani, cit sa duca o viata indestulatoare, inclusiv nepotii lui, sunt sigur ca are....repet...depinde ce vrei ..sa-ti faci un nume undeva, den Totti, sau sa fugi dupa trofee, gen Seedorf...noi, ca niste buni romani ce suntem, alergam dupa bani...dar cind ai destui bani (cred...) ca mai conteaza si altceva.
Jucatori ca Totti, Gerrard sau Maldini sunt fotbalisti si suporteri de club adevarati. Astia gen Messi, Ronaldo sunt "intragostiti" de club atata timp cat primesc cele mai mari salarii si sunt rasfatati de media.
Sunt sigur ca regreta ca n-a jucat la Real sau Milan, ar fi avut si el macar un trofeu UCL. A sperat ca va face si cu Roma ceva, dar n-a fost sa fie. Acu, ce a mai zica si el...
E incredibil Totti. Tot respectul pentru Francesco. El este motivul pentru care astazi AS Roma este una dintre echipele cu care simpatizez.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.