Alte știri din fotbal
Turcii, aroganți înainte de barajul cu România: „Îi trimitem acasă și luăm avionul spre finală”
0
Edi Iordănescu, despre o absență majoră a naționalei, ignorată în ultimele zile: „Nu iese în evidență, dar...”
0
Marea întrebare lansată dinspre FRF, înaintea barajului de foc Turcia - România: „Îți dai seama ce s-ar întâmpla?”
0
Adrian Porumboiu mizează pe sclipirea unui fotbalist român contra Turciei: „Nu am un preferat, dar el poate face diferența!”
0
Știri din fotbal internațional
Un fotbalist a fost omorât din greșeală într-un atac armat la Orebro! » Talentatul portar avea doar 20 de ani
0
Mărturia antrenorului fugit din calea bombelor: „Am mers 15 ore cu mașina. Mi s-au învinețit mâinile de frig”
0
Manchester United a pus ochii pe doi fotbaliști din Premier League
0
Massimiliano Allegri și-a dus echipa la cazinou: „Am câștigat 10 milioane de euro. Atât a lăsat bacșiș, am înnebunit”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Geambasule de securistu de dragomir de ce nu spui nimic? De câteva zile latră ca apucatul, inclusiv la voi in studio la digi, ca presedintele Ucrainei se da cocos și ar trebui să stea în banca lui. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Du te Cristiene unde vezi cu ochii, serios, nu merita sa stai aici, poti sa propagi ura si in alta tara, am incredere in tine( doar din punctul asta de vedere) ,ii poti mintii si pe altii cum ai refuzat tu securitatea cand erai puști( legenda spune ca le ai dat si 2 palme) du te tată,nu fii fraier!
Este foarte usor sa critici libertatea si democratia adusa de „manipulatorul” America si a restului statelor occidentale, atunci cand te afli in interiorul lor si te bucuri de libertatea pe care ti-o garanteaza. Poti incerca sa migrezi la cealalta versiune de libertate, ruseasca, chinezeasca sau nord coreana, si atunci o sa vedem cat de liber o sa ti se mai para ca esti tu acolo
Democratic;))))))))Aoleu ce democrație este in Taiwan, SUA si Romania ,;))))))) Alegem dintre oligarhii pusi in fata si credem ca suntem liberi. Mai liberi sunt in China si Coreea de Nord, noi rade m de osanalele alora dar Președinții si monarhii din Europa sunt mai aplaudati
Este pur si simplu o metoda prin care China arata si pe acest plan ca nu este de acord cu sanctiunile aplicate Chinei. Nu vad, nu platesc...
O să râdem mult când o să vedem justificarea cu care vin chinezii.
Nu ar trebui sa mai fie persoana care sa nu stie ca adevarata amenintare a planetei este falsa republica comunista chineza condusa de cel mai mare criminal in viata Xi Jinping, cel care il manevreaza pe cel de al doilea cel mai mare criminal in viata, Putin. China adevarata este Taiwan-ul democratic condus de guvernul democratic Kuomintang momentan in exil.
Ce te astepti de la doua tari dictatoriale?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.