Alte știri din fotbal
Ce se întâmplă cu Adrian Mazilu » Andrei Nicolescu: „O să fie decizii mai dure”
0
Cealaltă față a fotbalistului care vrea să devină golgeterul Superligii: „Aveam o barcă de pescuit, acest hobby este Barcelona pentru mine”
0
Noul „wonderkid” de la FCSB și când revine Miculescu » Iată ultimele noutăți din tabăra roș-albaștrilor: „Cum se poate așa ceva?”
0
După 16 ani, Jeremie Njock i-a dat replica lui Ionuț Luțu: „Călcâiele crăpate și-mi zici mie că ai 23 de ani?!”
0
Știri din fotbal internațional
Australia - Egipt, în șaisprezecimile de la Campionatul Mondial » Deschidere de scor
1
Alegere neașteptată! Cine îl va antrena pe Cristiano Ronaldo la Al Nassr
0
Zlatan Ibrahimovic, după Portugalia - Croația: „A fost un furt direct!” + Atac la Cristiano Ronaldo
0
Nathan Ake a plecat de la Manchester City și a fost prezentat la noua echipă!
1
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
0
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
2
Românii care, la comanda Iranului, au înjunghiat un ziarist la Londra au ...
Libertatea
VIDEO-REPORTAJ | Calvarul de la Bacalaureat: „Îmi făceam vânt cu ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
PNL anunță că e gata să voteze un guvern minoritar PSD cu Grindeanu ...
Libertatea
Felicitari lui Cipri Deac! Prin atitudinea lui, performante si modul profesionist de a vedea lucrurile, merita sa fie convocat la Nationala!
buna asta cu votatul paselor de gol :)
il ia psjul, ca tot pleaca miessi la harabi
Dupa cum spuneam, romanii sunt "campioni mondiali" la analize si statistici, dar Echipa Nationala, NU mai bate pe nimeni si NU se mai califica la nici un turneu final !! :(((( Stiti voi, EN este oglinda "izbanzilor de rasunet" ale mamaLigii romanesti, care ofera unu' dintre cei mai "buni" pasatori din Europa !? ;))))
Voi chiar comparati jucatori de fotbal cu tentativele din Divizia A, stiind bine ca aceste clasamente sunt facute pe baza voturilor romanilor! Ce natie!
Ideea este ca cei 2 romani sunt in top 25 alaturi de granzi. Alti fotbalisti din turcia, Cehia, Rusia, Grecia, Belgia de ce nu sunt acolo? De ce nu sunt cei din Bulgaria sau din Slovenia? Cei din Suedia sau Scotia?Normal ca nu sunt la nivelul celor din campionate de top, dar statistic sunt peste toti ceilalti
...voi sunteti pe primul loc la cenzurat comentarii nefavorabile despre Hagi ...nimeni in lume nu va depaseste ...
Daniel Scorpie, din San Marino nu e niciunul?
clasamentul asta compara mere cu pere. Una este sa fii in top pase decisive in campionate puternice precum cele din Spania, Germania, Anglia, Franta si alta in superliga romaneasca sau prima liga de la chinezi. Daca e pe asa, atunci sa consideram si ligile inferioare, cu siguranta gasim niste jucatori batrani dar buni pasatori care vor rupe clasamentele internationale.
:))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.