Alte știri din fotbal
Gigi Becali și-a ironizat un rival în direct la TV: „Când vorbiți cu el, întrebați înainte: «Câtă șampanie ați băut?»”
0
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Știri din fotbal internațional
Îngrijorare pentru Neymar! » Accidentarea e mai serioasă decât a comunicat Santos
0
Maurizio Sarri pleacă de la Lazio, dar rămâne în Serie A
0
Recunoaștere pentru Răzvan Marin în Grecia! Desemnat cel mai bun mijlocaș defensiv
0
Andrei Rațiu, gest superb pentru doi suporteri ai lui Rayo care au fost păcăliți în drumul spre finala Conference League
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Vise Cristiano, vise. Ai cam terminat-o și cu baloanele de aur și cu ghetele de aur, cu alte cuvinte ți-a cam trecut vremea. Nici dacă rămânea la Real, tot nu ai fi luat, dar ai făcut o mare greșeală că ai plecat de la ei, așa cum aceeași greseală a făcut și Neymar că a plecat de la la Barca, asta recunoscând și el.
De la Real sau Barca nu poti sa pleci decat in jos. Neymar știe!
nu tu link, nu tu o dovada ca ce este scris in articol nu este inventat, nu tu o semnătura... ZERO VALOARE!
Asa este, mesi vomita mult mai spectaculos decât toți...ca de fotbal s-a lăsat de mult...
Asa e viata atunci cand pui banul pe primul loc,nu inteleg cei mai trebuia lui bani cand numai de pe instagram a castigat anul trecut 48 de milioane de euro,s-a dus la Juventus pentru doar 7 milioane in plus,a fost lacom si prost.
Asta e la fel de *** ca si fanii lui..cocalari!!Nu a driblat pe nimeni in ultimii 3 ani..pase gol..vre o 10..si alea din greseala..Goluri 85 La suta din 6 metri...Messi..e peste acest umflat Cu pompa de presa din toata lumea cu..32173 De clase..Si mai sunt cativa peste el..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.