Comentarii (23)
zorrozabal  •  08 Ianuarie 2021, 12:29

„Bomba„ preluata din...TELEKOM.SPORT(care ar trebui sa-si zica„Bomba.Sport)!Dar aia totusi toate bombele lor le incep cu...„ar putea...”!Da ar putea sa ajunga si la Real Madrid!DACA ar juca macar ca Asensio!Si nu cu sateliti, gen Hermanstadt-ul lui Annamaria(impresarul lui Man)!

parpalache  •  08 Ianuarie 2021, 12:09

Am mai vazut desene animate d-astea!Made... Annamaria cea tatuata!Pe Betano„partener oficial„!Si il arata pe...Darius Olaru!

brancusi  •  08 Ianuarie 2021, 12:31

Saracul Man,dupa cat turism au facut astia de la gsp cu el la vara nici nu mai pleaca in vacanta!

Ionel Alecu  •  08 Ianuarie 2021, 12:05

ce avem astazi pe taraba ? ptiuhhh , nimic nu se vinde ...

George Adrian Popescu  •  08 Ianuarie 2021, 14:18
Postat de 1948forever pe 08 Ianuarie 2021, 12:15

parma si-a dat seama ca s-a tepuit cu mihaila, nu l-a luat pe adevaratul jucator roman al momentului, man.

Deocamdata Mihaila este la Parma si este laudat in timp ce Man este transferat pe tot globul pamantesc dar ramane pe loc.

George Adrian Popescu  •  08 Ianuarie 2021, 14:15

Doamne, ce ii mai vindeti pe baietii astia de la FCSB! Nu ati obosit?

Sandu Pintilie  •  08 Ianuarie 2021, 12:34

Itaienii scriu ca Parma l-ar vrea pe Man ca rezerva a lui Gervinho!. Si pun poza lui... Olaru!?! In plus, toate aceste stiri din presa straina contin o formula... evitata: "conform unor surse (!!) din Romania, Parma (Fiorentina, Krasnodar, Milan, Barcelona, etc.) il urmaresc de Man (Olaru, Morutan, Coman, Popescu, etc.)"!!! Sursele fiind Memelusha?!?

Adan Tautu  •  08 Ianuarie 2021, 12:22

Gsp voi chiar nu va saturati de cate ori l-ati transferat pana acum pe neica nimeni?

clujcampion  •  08 Ianuarie 2021, 12:06

Uitatndu-te ca pe fituica asra in acest moment din primele 10 articole 7 sunt cu compania de balet a ciobanului, se pare ca exista o problema pentru anumiti redactori si trebuie rezolvata prin metodele tipice gesepe. Nu spun care ca iar imi dau cartonas.

parpalache  •  08 Ianuarie 2021, 14:00
Postat de parpalache pe 08 Ianuarie 2021, 12:09

Am mai vazut desene animate d-astea!Made... Annamaria cea tatuata!Pe Betano„partener oficial„!Si il arata pe...Darius Olaru!

!

  • 1
  • 2
  • 3