Alte știri din fotbal
FC Argeș - FCSB, bătălia pentru play-off » Campioana e în criză de timp
0
Așa s-a marcat primul gol din 2026 în Superliga » Contraatac-fulger pe un teren bocnă
0
Mihai Stoica, în conflict cu fanii celor de la FC Argeș » Imaginile surprinse de GSP: ținut cu greu în lojă!
0
Situație revoltătoare în zona dedicată jurnaliștilor la FC Argeș - FCSB: „Suntem în preistorie!”
0
Știri din fotbal internațional
Noul obiectiv al lui Chivu pentru înlocuirea lui Dumfries » Internaționalul a evoluat deja două sezoane în Serie A
0
Înfrângere la scor pentru Marius Șumudică în Arabia Saudită
0
După fotbal, cucerește și străzile din Rio! Încă un episod de pomină cu „Împăratul” Adriano
0
Ter Stegen și-a dat acordul și pleacă de la Barcelona după 12 ani » Destinația portarului german
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Replici acide între Musk și directorul Ryanair pe tema Starlink: „E un ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Mediaș căruia i-a fost furat 1.000.000 de euro a pus o ...
Libertatea
mergeti in plm cu messi asta ,ca daca se da unul de el sta pe jos 1 ora .
Fotbalul il poti privi ca un meci de sah. Antrenorul e maestrul, jucatorii sunt pionii si terenul e tabla de sah. Daca ai imaginatie atunci vei vedea ca jucatorii unici i poti asemana cu regina in jocul de sah. E bine sa-i ai pe teren deoarece pot rezolva multe situatii dar daca e bun maestrul se poate si fara, doar cu pionii si restul. Drogba poti spune ca e mai mult o tura sau un nebun :P dar asta nu inseamna ca nu e un jucator foarte bun. Hai noroc
Sa zici asa ceva de Messi inseamna ca habar nu ai fotbal. Asculta baiatule ce iti zice un rapidist. Unul ca Messi nu se naste decat o data. La fel cum Maradona, Pele, Hagi, Zizu, Ronaldo, Ronaldinho, Rivaldo, Bebeto, Muller, CR7(nu-mi place de el da are ceva special ce il face foarte bun), Hagi, Dobrin si lista poate continua s-au nascut o data. Nu i poti compara deoarece fiecare are specificul lui. Priveste multe meciuri cu fiecare si vei vedea ca fiecare vede fotbalul in felul sau unic. Practic asta e farmecul sa fii tu insuti pe teren si in acelasi timp sa fii util si echipei tale si sa intelegi ce zice antrenorul.
cat de prost poti sa fii...joaca tu amaratule in locul lui messi...nu nimeresti nici pestera din 5 cm:))
pakt k imbatraneste...deja are 33 de ani..da e african il tine,mai joaca 4-5 ani. incredibil atacant! dupa marele ronaldo urmeaza el. aproape ca are toate calitatile,pase sut cu ambele picioare,dribling ,fizic,lovitura de cap, precizie.......... da nu se compara cu messi=)) care markeaza dor din maxim 5 m de linia portii:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.