Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21, în preliminariile EURO » Vermeșan deschide scorul
9
Cum a văzut Constantin Budescu meciul de la Istanbul: „Guler, în afară de pasa aia...”
0
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
8
41 de milioane de lei au fost deblocați pentru noul stadion din România
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
La cati bani a avut United si cati a investit in jucatori,nu trebuia decat un antrenor care sa stie ce sa aleaga si sa-i antreneze! De la Ferguson n-am mai vazut decat un singur antrenor care sa ia trofee,dar cu un United pur si simplu de nerecunoscut,care nu mai juca fotbal!
Sa nu fie ten Hag un alt Rangnick. Ambii au avut la echipele lor fotbalisti hotarati sa creasca in valoare,pe cand la MU sunt multe vedete rasuflate "hotarate" sa incaseze salariile mari fara implicarea asteptata si normala.
O să plece cu coada între picioare relativ repede!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.