cneius  •  20 Iunie 2019, 11:32

Scrieti de grupa A dar clasamentul e de la grupa C !!!

dinamo_fan
dinamo_fan  •  20 Iunie 2019, 11:12

pe 3 poate sa ajunga Polonia daca bate Italia pe Belgia. in mod normal si Belgia mai spera daca bate la scor.

lagardere_72
lagardere_72  •  20 Iunie 2019, 00:55

Chiar și eu am greșit. De la 2-0 sunt pe 3. De la 3-0 Spania e pe primul loc

alskar
alskar  •  20 Iunie 2019, 00:45
Postat de lagardere_72 pe 20 Iunie 2019, 00:30

Alskar, dacă Polonia pierde indiferent de scor cade pe 2 sau pe 3 (de la 3-0 cade pe 3)

așa e. Eram cu ochii pe golaveraj.

lagardere_72  •  20 Iunie 2019, 00:30

alskar
alskar  •  20 Iunie 2019, 00:18
Postat de gazistu pe 20 Iunie 2019, 00:03

unde surpriza? la tineret nu totdeuna echipele mari bat preucm cele de seniori...crezi ca la tineret brazilia si spania nu iau bataie?? vine cehia sau georgia si le da 2-0 la pauza si io rezolvat

nu poți să negi că la nivel de resurse și talente fotbalistice dar și prin fotbalul prestat(Polonia parcă era Grecia de la europeanul cu pricina) Italia este superioară. D-asta a fost o surpriză. Nu știu de ce zicea comentatorul că Polonia e deja calificată mai departe. Dacă Spania bate la cel puțin 2 goluri diferență, trimite Polonia pe 2... și nu va mai fi sigură de calificare.

gazistu
gazistu  •  20 Iunie 2019, 00:03

1000833093403035
Bolon Yokte  •  20 Iunie 2019, 00:03

Italienii sint favoriti la cîștigarea CE de tineret? Păi nu ziceați că Anglia și Franța?.Acu și Polonezii par favoriți..Crez că și noi România..! De Germania ce ziceți? Dar de Spania?

lagardere_72  •  20 Iunie 2019, 00:02

Spania trebuie să câștige cu 3-0 altfel pleacă acasă. La 1 sau 2 goluri merge Italia (cu condiția să învingă Belgia). Iar dacă e egal sau victorie Polonia merge în semifinale