Alte știri din fotbal
Mesaj-manifest al campionului cu Dinamo: „«Proști» spaniolii ăștia... Ne mai mirăm că nu avem fotbal!”
0
„Înțepat” de Mihai Stoica, Pintilii și-a sunat fostul colaborator: „Îmi era dor de vocea lui”
1
Jucătorii lui Dinamo și-au numit sportivii preferați: pe cine au ales Cîrjan, Pușcaș și Karamoko
2
FC Voluntari prelungește contractul accidentatului Alexandru Gîț: „Pe termen nelimitat!”
0
Știri din fotbal internațional
Craioveanu, sunat de scouterii lui Sevilla FC! Se pregătește transferul internaționalului român: „Pas uriaș pentru el”
0
Marko Dugandzic va fi liber de contract din vară
0
Arteta tremură! Din ce cauză riscă să fie suspendat Declan Rice pentru returul cu Atletico
0
Revin la Liverpool și Bayern Munchen după împrumuturi eșuate
1
Lifestyle
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
8
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
15
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Momente de groază într-un cimitir din Slovacia. Familia a auzit zgomote din ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
Ultimul francez care a luat Balonul de Aur a fost Zidane, fotbalist MARE de tot. Si in legatura cu asta, vrand nevrand sunt nevoit sa-l compar pe Ribery cu el. Din punctul meu de vedere, Ribery nu se ridica la nivelul primului, iar Cristiano Ronaldo da, deaceea nu poate pretinde la castigarea acestui prestigios trofeu.
Acest Ribery a aparut cu 3 luni inainte de decernare si a zis ca e super increzator si ca nevasta-sa a facut loc pe un raft unde sa aseze trofeul. Ce fel de atitudine este asta? Acum, dupa ce a luat locul 3, tot el cu gura mare, nu? E totala lipsa de caracter.
Romanul....daca nu jigneste el un pic nu se simte bine.
Voi nu sunteti normali. Pai atunci sa fie Balonul de Aur pe echipe si sa-l ia Bayern, in niciun caz Ribery! Nici macar asa n-ar castiga hamsterul acesta uracios!
nici nu conteaza..nu contest ca gelatul a meritat trofeul anul asta,dar sa il cersesti in halul asta cum a facut-o el este penibil....cocalar 100%
quasimodo asta nu e nici macar cel mai bun de la bayern, dar din lume
Informatiile alea sunt de pe prost.ro......
Pai Barosso este sef la UE, pe cand Hollande umbla dupa actrite fara garzi de corp si are popularitatea mai mica decat numarul la suspensor, se compara astia?!
"Eu am cîştigat tot ce se putea cîştiga, cu Bayern şi individual"!??? Ce naiba ai castigat individual, aratare?! Chiar nu inteleg astfel de frustrari ale unor sportivi care practica sporturi de echipa. Oricat de bun ai fi, depinzi de coechipieri. Iar Ribery chiar nu e genul de jucator care sa se evidentieze individual cu regularitate. Nu e nici un super-golgeter, nici nu da assist-uri pe banda rulanta, nu e nici un lider care sa traga mereu echipa dupa el si sa faca diferenta. Si atunci?! Frantujii astia-s toti dusi cu capul!
Se mai voteaza si anul acesta Balonul de Aur, nu este nicio problema, plus mai este si un Mondial 2014 unde Ribery isi poate arata valoarea pentru care el este mai bun decat Cristiano Ronaldo :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.