Alte știri din fotbal
FC Botoșani - FCSB » Duel la vârful play-out-ului
5
Daniel Bîrligea, pe lista unui club european de tradiție » Vor să deschidă negocierile
1
Ce pregătise FRF, cu o zi înainte de noile probleme avute de Mircea Lucescu
0
Marius Bilașco: „Ăsta este motivul principal pentru care am acceptat propunerea Rapidului”
2
Știri din fotbal internațional
Agentul lui Enzo Fernandez a răbufnit: „Complet nedrept!” » Scandal la Chelsea după decizia antrenorului
0
O nouă lovitură pentru Liverpool: Alisson ratează sferturile Ligii Campionilor și duelul cu Manchester City
0
Motivele falimentului Squadrei Azzurra: „Serie A subtitrează fotbalul în italiană. Străinii au confiscat-o!”
0
Decizie drastică la Chelsea » Starul echipei a fost exclus din lot pentru declarațiile despre viitorul său
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
3
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Primul avion de vânătoare american doborât deasupra Iranului de la ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Pai acum are patronii care erau la prosport și gspul.Plus ziariștii care au îngropat ProSportul-ștucan,etc.În orice articol el scrie numa de blaturi doar de el vazute și antiHagi! Plus articole despre politica de care era plin prosportu! Îmi aduce aminte de Sportul ziar de pînă-n 89.
Servus! Ai dreptate. Mai răruț cu comentatul peste tot. Îmi fac mai mult sânge rău și scot ce-i mai rău din mine. Mai bine învăț să mă abțin!:))
Devenise prea grasa pt cursele de masini, se vede clar. Trebuia sa faca un stop pt alimentare in plus.
Salutare capitane, cam rarut pe-aici!
Mulțumesc, asemenea!
Mersi frumos, o sa ma uit, sanatate!
Salutare, Clarvăzătorule! A inceput la 15.30 pe TVR1 documentarul despre M. Lucescu. Foarte interesant!
Dacă Ana Maria Prodan a ajuns *** , pe asta o vrei la fc consoane ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Educatie sexuala la copii de clasa 1 cum vrea USR-PLUS..
Vad ca GSP a luat-o pe urmele Prosport. Pana vor fi dati in judecata cum s-a intamplat si cu Prosport-ul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.