Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, idee pentru Daniel Pancu: „Asta aș alege dintre Rapid și CFR Cluj”
0
Scenografie cum n-a văzut Gruia! Omagiul adus lui Ciprian Deac, aflat la ultimul meci din carieră
0
CFR Cluj - FC Argeș » Bară în minutul 42!
2
Basarab Panduru: „Dacă nu erau amicale, nu eram de acord cu convocările lui Hagi”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Oficial! Leo Messi a devenit al doilea jucător miliardar: „Fotbalul are însă o dată de expirare. Îmi plac afacerile”
0
David Moyes i-a pus gând rău lui Tottenham: „Mi-ar plăcea să mențin West Ham în Premier League”
0
Încă o vedetă și-a anunțat plecarea de la Real Madrid: „Bernabeu va fi mereu casa ta”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Ne era frica ca ati uitat de printisor!!! Ca pe vremea lui Ceausescu. Nici o masa fara peste. Cat incasati pe astfel de prostii, ca ne apucam si noi.
L-ați transferat deja la Real? În pauza asta competițională, puiul de rege a cam jucat la toate cluburile posibile din Europa, ba chiar și prin Euro-asia a jucat, mai rămăsese prin Asia, la arabi și chinezi, dar are timp, până ce se va termina pandemia.
Ma intreb daca l-ai vazut pe Gheorghe Hagi vreodata jucand. A fost chiar mai mare decat este considerat. A avut ghinionul sa se nasca in Romania. Daca era italian, spaniol sau englez era cu siguranta mult mai mediatizat si ar fi jucat la Real sau Barcelona toata cariera. Faptul ca nu iti place de fiu nu iti da dreptul sa il categorisesti incorect pe tata. Ianis, intr-adevar, nu a aratat mare lucru deocamdata. Comparativ, nu este nici ca tatal lui la aceeasi varsta. Tatal avea o tarie care il facea sa iasa castigator din orice duel, desi nu era foarte inalt. Si avea acel specific al jucatorilor uriasi, care nu pot fi deposedati indiferent ce ar face adversarul. In plus, avea executii incredibile tot timpul. Fiul nu are deloc taria tatalui, iar solutiile lui deosebite, care la tata existau la fiecare faza, la el sunt 2-3 pe meci. Putin pentru ceea ce se doreste de la el. Poate deveni un jucator bun, mai ales la ceea ce avem in prezent (sau mai bine zis ceea ce nu avem), dar comparatia cu tatal ma tem ca va fi mereu in dezavantajul fiului.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nici tatal tau nu a fost chiar asa de mare cum il inalta ***i a fost doar un fotbalist bun atat iar tu esti doar o petarda care nu mai pocneste !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.