Alte știri din fotbal
„Îl păstrați pe Gnahore?” » Ce a răspuns Nuno Campos, noul antrenor al lui Dinamo
0
Nu mai continuă la actualul club și ar putea semna în Superligă: „Am oferte!” » Concluziile „decarului” român, după un an în Belgia
0
Obiectivul trasat lui Nuno Campos: „Dar nu e ceva de viață de moarte”
0
Lovitură în Superliga! Tatăl lui Eissat, Sorin Blejnar și Tăriceanu au venit să cumpere clubul: „Am avut primele discuții”
1
Știri din fotbal internațional
Chivu s-a dezlănțuit când a auzit că și-o luase în cap la Parma: „Înainte să vin la Inter nu scriai de salariul meu”
0
Arbitrul somalez expulzat de Trump de la Mondial a fost premiat de UEFA cu un supermeci!
0
Real Madrid are cel mai scump tricou din lume! » Trei parteneriate stratosferice
2
Schimbare la vârf în clasamentul FIFA, înainte de Mondial + România a urcat, după prima acțiune a lui Hagi
0
Lifestyle
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
15
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Culisele ședinței PNL: atacuri la Nicușor Dan, puciști sub observație și ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
Hahaha , capodopera asta de articol sta pe gesepeu de vreo saptamana , ce mai , editorialul lunii ianuarie !
„vindea casete”... parca il si vad prin piata pe la Obor... „ia caseta neamule” :))))))))))))))))))))))))))))))))
Ma mir ca nu te-au cenzurat cerberii astia. As decade in fata oamenilor daca as intra pe astfel de articole in public. E ca si cum as viziona pornache.
Avand in vedere continutul foto al acestui "articol sportiv" imagineaza-ti ca esti in metrou,autobuz,troleibuz,etc si deschizi gsp sa citesti si tu de dimineata ziarul "de sport". Ce o zice tanti de langa tine? Bai,chiar asa de dimineata o arzi cu Ivane Knoalle,Prodance si alte ***? De asemenea as sugera ca aceste tipuri de "articole sportive" sa aiba bulina rosie 18+. Maine ce vom avea? OnlyFans?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vad ca va pasioneaza subiectul. Poate faceti un serial pe tema asta.
esti rau, sa stii. tu n-ai citit ca a vandut casete video cu continut explicit? da, exact, asta a facut bestia cu chip de om. i-a distrus cariera fetei. cum sa faci asa ceva? e inadmisibil... doamne, sa stii ca ti s-au retezat aripile de la o varsta atat de frageda. cumplit
Bun așa. Articol de articol. Nu e mai simplu sa scrieti, mergeți la The Sun / football ?
Numai dati cu hate..***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un video ceva, sa vedem tatuajul de pe mana :))
Casete video in 2018 :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.