Alte știri din fotbal
Îl „scutură” pe fotbalistul de la FCSB: „Nu dă nimeni banii ăștia pe el!”
0
UTA - Farul, în etapa #6 din play-out » Meci cu mize diferite pentru cele două formații: echipe probabile + cote
0
Dinamo - Rapid, derby pentru Europa » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Primarul Clujului, ironie la miezul nopții după derby-ul orașului: „Recomandăm un complex de vitamine B, ajută la memorie”
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Focuri de armă la Casa Albă. Donald Trump s-a împiedicat de Melania, când ...
Libertatea
Oligarhii lui Viktor Orban fug pe capete din țară și își transferă banii în ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un meșter a tocat la păcănele 14.000 de euro din banii clientului și l-a ...
Libertatea
Si cand te gandesti ca Real se "taraie" in campionat iar BARCELONA straluceste in cele 3 competitii !!!!!!!!! Real este cea mai"umflata" echipa din Spania.Daca nu erau ajuta-ti de "fluierasi" BARCELONA" ERA DE MULT CAMPIOANA!!!!!!!!!!! Se apropie EL CLASICO iar atunci se vor vedea adevaratele valori !!!!!
intrati si voi pe h*t*t*p://b-u-x.net/?r=oldstyle scris legat fara ''*'' procedeul este simplu! pur si simplu faci un click pe un link catre o pagina web, navighezi cateva secunde pe acea pagina si gata ai 1 cent, adica 0.01$, si cand ajungi la 99 centi, adica 0.99$ ai 1$... ai castigat bani! nu e nimic complicat. aceasta pentru ca tot ceea ce trebuie sa faci este sa vizitezi odata pe zi site-urile pe care le punem la dispozitie in sectiunea "surf".
daca si-a pierdut discernamantul inseamna ca ceva nu-i inregula... trebuie internat si tratat. oameni care isi pierd dicernamantul si nu se pot controla sunt pericilosi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.