Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Javier Zanetti, cât se poate de clar: „Mai avem 8 finale și vrem și Cupa! Viitorul lui Chivu...”
0
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
S-a terminat 1-0, dar a dat 2 goluri :)) Bravo!
Ultimele 2 baloane de aur ale lui Messi ( îl includ și pe cel care îl va primi acum ) sunt acordate gratuit, fără merit. A fost un jucător imens, poate cel mai bun, a câștigat tot ce se putea câștiga, nu cred ca avea nevoie sa se umple de penibil la finalul carierei. Fotbalul european a iesit de 2 ani din era Messi si Ronaldo. Alții sunt acum jucătorii ce trebuie remarcati si premiati acum.
Finala in care nu a contat si a marcat 2 goluri? Ma sa fie, chiar te pricepi.
Te-ai chinuit un pic sa scrii ditamai referatul :))) ii ciudat ca, pana sa castige messi campionatul mondial, toată lumea ia sărit în cap pentru lipsa acestuia, Acuma ca la câștigat fiind cel mai influent jucător al Argentinei pe tot parcursul turneului, lumea tot ii sare în cap cu ,,n,, argumente nejustificate. Referitor la comentariul meu anterior, eu doar am subliniat faptul ca ii se reproșează un sezon slab chit ca are niște cifre mai mult decât bune pt un jucător pe poziția lui. Dacă era oricare altcineva în Franța cu acele cifre ca mijlocaș ar fii fost declarat revelație... de haaland, care mie personal îmi place foarte mult ca fotbalist și ca persoana, e un jucător care din păcate în finale a fost cam șters. Au fost alții jucătorii anul trecut la man city care sincer au fost mult mai decisivi în momentele cheie gen gundogan, KDB sau Rodri. Asta e strict părerea mea dar respect oricare alta părere contra
Esti constient ca daca avea Messi sezonul lui Haaland si se inversau rolurile, CM nu era suficient sa se aleaga balonul de aur, nu? Finala in care nu a contat a fost castigata de echipa lui, cu el titular. Nu s-a pierdut, a facut parte din acea finala. Sa fim seriosi, impartirea asta a titlurilor intre Messi si Ronaldo e strict mediatica. Au vrut 2 nume pe care sa le elogieze, vor cauta altii cand se vor retrage ei sau vor disparea complet din lumea buna a fotbalului. Din pacate fotbalul nu mai e de mult un sport, e o afacere in mare parte, au fost foarte multi jucatori buni in generatia lui Messi si Ronaldo, mi se pare injust sa li se dea doar lor titlurile. Dar s-a cautat, sunt jucatorii care nu erau schimbati, cu riscul sa ti se accidenteze, nici prin minutele 70-80 ale unor meciuri in care conduceau cu 4-0 si inclusiv la acele scoruri ei bateau penalty. Au fost niste vanatori de recorduri (nu neaparat ei cat cei care i-au creat mediatic).
Pai in aia 3 ani ai tai a castigat: 1 CM, 1 Copa America, 1 Finalissama samd...pai atunci cand esti penal le castigi pe asta...trebuie sa mergi la doctor
Haide ca mirosi a fan cocalardo. Si mondialul, si copa america toate .... Luni sear LM8 ...pa si pusi
Messi este el penal de 3 ani. Presa is tine in viata artificial. La FCSB nu ar tine mai mult de 20 de minute :)
Propun sa-l primească acum si pe cel de anul viitor. Oricum vreo 4 trebuie sa le dea lui Negreira !!!
Pur și simplu marketing. Este doar o opinie și nimic mai mult!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.