Alte știri din fotbal
Nicușor Bancu, discurs de lider: „Îi mulțumim și lui Mirel Rădoi”
0
Obiectiv îndeplinit! Filipe Coelho, aruncat pe brațe de elevii lui: „Un singur cuvânt care să descrie tot?”
0
Start la bucurie pentru olteni: „Rămâneți cu noi să vedeți cât vom petrece”
0
Titlul lui Rădoi sau al lui Coelho? Verdictul lui Ilie Dumitrescu: „Să fim corecți!”
0
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Deocamdata Bergodi e in obiectiv (locurile 1-3) . Sumudica insa a cam dat chix in Turcia (nu stiu daca doar din vina lui). Vara trecuta la suparare ca nu a fost numit la Rapid, a declarat ca in 2024 va iesi campion cu alta echipa.... Daca e asa de valoros sa urmeze exemplul lui Rednic care nu se fereste sa antreneze si echipe mici.
Totu ca totul, dar cand ii vad burta aia si cum se stramba din gura.. nu sint semnale ale unui om ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aferim cetàtenie ! Halal bre asa antrenor. Poate sà-i danseze di buric lui Erdogan ,cà poate ai face un gheseft si il pune yenicer la palat,cà oricum nu cred cà il vrea ca si clown
Da, mare pacat de Dragus. Si-a relansat cariera la Gaziantep.
Poate pe ... tușă !
Păcat de jucătorii români ! Cât despre grobianul antrenor-comediant, mito-can și mito-man, numai de bine! După circul făcut în Turcia, marius ninel tayyip memik va reveni în anonimat (acolo unde îi este locul) asta dacă nu i se va face milă la vreo televiziune să-l cheme ca bufon !
A luat o pauză la prânz și revine în greva foamei până la cină !
Sta ca vulturul pe stanca.
lasa, sa stea la turci ca sta bine
Sumudelul știe ca dacă mai sta mult pe acolo risca sa plătească acea clauza de 100 000 euro pe care si-a stabilit-o cu fanfare și trâmbițe când a semnat contractul. Asa, dacă pleacă înainte sa se termine sezonul, nu se mai pune. Chiar dacă echipa retrogradeaza, el va fi exonerat, ca nu mai era pe banca la retrogradare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.