Comentarii (7)
doardinamo1948
doardinamo1948  •  19 Octombrie 2020, 00:39

Uite Gurița, vezi ca se poate? Dacă ai noștri aveau plumb in ghete după 1-0 in minutul 28, ăștia ce metal aveau in ghete la 3-0 și cum au reușit să egaleze?

ishhhhhhhh
ishhhhhhhh  •  19 Octombrie 2020, 00:32
Postat de geany_brazilianul pe 18 Octombrie 2020, 21:19

Sau de ce Spurs va ramane mereu o echipa mica, indiferent de ce jucatori sau antrenor are.

Aprob. Acum trei saptamani faceau tot un egal din acesta, 1-1 cu Newcastle, au deschis scorul si au adormit pe o ureche, iar in minutul 90+5’ au facut hent in careu, tac pac penalty Newcastle, si uite cum pierzi 2 puncte degeaba.

geany_brazilianul
geany_brazilianul  •  18 Octombrie 2020, 21:19

ishhhhhhhh
ishhhhhhhh  •  18 Octombrie 2020, 21:16

Fotbalul englez - unde meciurile chiar se termina abia in ultima secunda. Respect West Ham pentru atitudine

the.fixer
the.fixer  •  18 Octombrie 2020, 20:58

Asta este Premier League! Un meci deosebit de frumos un meci cu calitate asa cum mereu gasesti in PL! Un adevarat derby! COYI