Alte știri din fotbal
Florentin Petre: „Nu cunosc niciun jucător transferat de Dinamo. Nu erau doriți de noi”
0
Varga a spus STOP! Mesajul transmis oamenilor din conducerea lui CFR Cluj
1
Ciprian Dumbravă, fost fotbalist în Liga 1, a murit la 45 de ani » Foștii colegi îl plâng: „Unul după celălalt, ambii foarte tineri”
0
E clar! Ce urmează pentru Jovo Lukic
0
Știri din fotbal internațional
Campion mondial cu Germania, gata să preia naționala: „Sunt disponibil”
0
Nicolae Stanciu, decisiv în China! A înscris chiar împotriva fostei echipe
0
Gestul lui Cristiano Ronaldo face înconjurul lumii
0
Doi granzi din Premier League se bat pentru semnătura puștiului de 18 ani care a impresionat la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
3
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Răsturnare de situație în dosarul azilelor din Bihor. Viorel Pașca a fost ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
România poate avea un nou Guvern la finalul acestei luni, dar fără USR, ...
Libertatea
si de cine vrei sa-ti spuna, de cpt Neicusor Stanciu care pierde acasa cu 0-3 cu Al Camila?, Damac aia n-ar face fata in liga a treia din Scotia si totusi nime nu intreaba de ce Neicusoru mai e chemat la nationala lu Straluce...va place sau nu, Ianis e cel mai in forma jucator roman, e normal sa fie articole cu el...da stai linistit ca tot mai multe sint cu Gigi, a revenit "jurnalistul" Mironica din concediu
După citirea gsp real Madrid scrie pe prinț de nu se bagă si Barca pe fir. Tata Gheorghe va alege noua echipă.
Vedeți stimabili jurnaliști cât de rău îi faceți lui Yanis, dealtfel un adult cu mult bun simt, cu odele vostre la infinit... Eu în locul lui v-aș interzice să-i folosiți numele fituica voastră.
După plecarea deontologilor care se luptau cu casele de pariuri dar care azi au toti podcasturi sponsorizate de case de pariuri,GSP a reușit imposibilul, și anume să scadă și mai mult calitatea,daca a face presă pt voi înseamnă să ne prezentați zilnic articole despre un jucător mediocru dintr-un campionat mediocru unde nici acolo nu este o lumină înseamnă că trebuie să vă schimbați meseria,sunteți jalnici
Acum are și o bară în cv ...1 gol, 3 assituri și o bară.... galactic. Cel mai alintat fotbalist din lume de către presă...presa din România.
Decat codas la oras mai bine-n satu' tau fruntas.
Cand sare tipu de 27 de ani in premiere ca acolo in scotish se descurca prea bine?!
GPS si-a revenit. Nici o zi fara 3 sau 4 articole despre clovnul Europei fotbalistice, Ianis a lui Gheorghe.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.