Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
Cred ca ziarele din Chile sunt pline de articole despre Gigi si Prodanca .
Are 13 milioane de urmăritori! Dacă fiecare îi dă câte 50 cenți pe lună, are un buget de 6,5 milioane dolari pe lună, adică 78 milioane pe an! Cu banii ăștia câștigă la pas campionatul în Chile!
fanatik, cancan, gsp...
Nu arata rău tipa. Chiar pare o bunăciune, probabil nu degeaba e numărul 1 in America de Sud. Oricum arată bine și e și drăguță față de altele. GSP, credeam ca ne-ați uitat cu asemenea articole. mă plictisisem doar de dinamuu.
"s-a mutat pe o altă rețea de socializare, cu specific erotic, acolo unde încearcă să strângă bani pentru a cumpăra echipa O'Higgins". Pe modelul DDB. Salvează o echipă cu bani de la fani. Doar că ea nu-i ia din alocații. Oricum... inițial, văzând "oferta obraznică" în titlu, am crezut că vrea să cumpere Dinamo. Se potrivea de minune cu hairstylist-ul samurai Iacob.
Oferta "obraznica". Wow!!! Gsp did it again :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.