Alte știri din fotbal
„Nu am trădat pe nimeni în viața mea” » Mihai Stoichiță nu vrea să plece de la FRF, dar confirmă că e dorit de mai multe cluburi din Superligă: „Nu mă ascund”
0
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! Ultimele informații de la Universitar
24
Decizia Comisiei Tehnice FRF: „Sunt DOUĂ nume principale pentru postul de selecționer al României” + Alți 5 antrenori pe o listă B
16
Primarul Ciprian Ciucu vrea ca Primăria să scape de Arena Națională și a propus soluția: „Concesionat către privat, altfel gaura va crește de la an la an”
25
Știri din fotbal internațional
Bastoni, sub presiune după prestația din meciul cu Bosnia » Sfătuit să plece din Italia pentru propria sa siguranță
0
Cu el vrea AS Roma să îl înlocuiască pe Paulo Dybala » Are 20 de goluri în acest sezon
0
Se intensifică războiul psihologic pe axa Madrid - Munchen: „Eu i-am zis. Momentan suntem prieteni, dar, dacă trebuie, te omor”
0
Starul lui AC Milan este în pericol să rateze derby-ul
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Primarul din Paris, salariu de 10.000 de euro pe lună. Cât câștigă Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
50 de lei kilogramul de roșii extratimpurii: dar în spatele prețului ...
Libertatea
Mama,ce sar madridistii cu fundul in sus...omul a spus un adevar, e produsul Fc Barcelona, a jucat acolo,a antrenat Barca...nu inteleg, cu ce a jignit?Deh, furaciosii madrileni se cred speciali, cine mai e ca ei, sa aiba jumatate din Ligi furate?
Pai daca Gargarola asta e mare antrenor Klopp e zeu?
Pai echipa aia nu avea.nevoie de antrenor.
Suporter total a lui Gurdiola...dar nu a fost o declaratie inteligenta a lui...si nu e prima data cand face asta...La fel ca si *** aia de fundas Piquet,ar trebui sa inteleaga si sa respecte regulamentul ca sportul e sport si politica e politica si...ei stiu bine ca nu au voie prin regulamentele UEFA ca sa faca comentarii care pot produce mai multa ura ! Corect ceea ce a facut acest jurnalsit care nu a ramas dator ...fiindca era clar motivele din care el nu ar antrena Real...! Apoi e mers mai departe si a spus ca mai bine ar antrena in Maldive....! El stie ce raspunde si de ce raspunde asa....ca nu e un Ydiot....dar faptul ca vrea sa faca ceva special...face asa declaratii ! Pentru reporterul care ii acuza pe seicii de la City....nici ei nu sant cu nimic mai buni....la fel de praduittori cu banii ...ca si ei ca defapt toate cluburile mari....fac bani murdari ca sa cumpere tot....Ca doar bilionarii care conduc cluburile sant toti la fel de murdari...Doar ca ei apar ca oameni de afaceri....dar nu e deloc asa ! Fac afaceri si isi bat joc muncitori....monopolizeaza tot ce se poate monopoliza si fac bani ca -i scot afara din afaceri pe competitori....! Asa merg lucrurile in lume ! Gurdiola este antrenor ,Piquet la fel...sa lase politica si nu nu agite lumea care oricum nu o pot ei schimba !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Guardiola = nimeni fara bani si cluburi mari cu potentza financiara ...nu stie sa faca o echipa din jucatori pe care sa-i imbunatateasca ...."el" si seicii ,cluburile bogate doar cumpara ...ca fotbal si tactica ....e cam *** ....garantat ca in 2 ani ca si marele Mourino o sa fie out din Premier League ...ca este deja expirat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Haters gonna hate!
Vai, ce jurnalist deștept! Ce spiritual! L-a făcut praf pe Guardiola! Săracul Pep trebuie să meargă acum la psiholog! Și... apropo de naționala Spaniei, în perioada sa de glorie i-a cuprins ca titulari pe Puyol, Pique, Busquets, Xavi, Iniesta, plus Pedro, D. Villa sau V. Valdez, jucători antrenați pe atunci la Barca de... ghici cine?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.