Comentarii (5)
820064958028842
Daniel Grinczveig  •  16 Februarie 2016, 00:54

O idee foarte buna!!!!!!!! Merita discutata. Doar ca pentru 0-0 eu asa vrea punct în minus!!! Felix are dreptate sa se plângă, eu urmăresc multe campionate și multe echipe joaca din primul minut la 0-0. Nu mai vorbesc de campionatul nostru unde partidele cu 2 goluri pe meci sunt adevărate munci ale lui Hercule. Mie mi-ar plăcea sa vad ca și în fotbal sa se acorde punct bonus pentru goluri marcate și punct minus pentru 0-0. Referitor la blaturi....parca prefer sa vad un blat 4-3 sau 5-4 decât unul 0-0 și sa mai și plătesc 100 de lei intrarea pe stadion.

555765317912259
Alexandru Cristea  •  15 Februarie 2016, 23:37

e o TAMPENIE !!!--NU SE POATE AS CEVA !!---ASTA AR DA MANA LIBERA ARBITRILOR sa GAFEZE PEMFINAL DE JOCURI SI MAI MULT /sa dea 11m inventate , sau cartonase rosii incorecte ETC !!!---Daca tot se doreste goluri marcate --la aceste scoruri de 0-0 s-ar putea reintroduce PENALTYURILE DE DEPARTAJARE !!---iar echipacare castiga sa ia 2p iar cea care pierde 1p !!!!---ar fi o varianta !!!---spectacolul ar creste !!!

caminero
caminero  •  15 Februarie 2016, 21:07

Pfff ... au încercat asta în campionatul Bulgariei, undeva înainte de 1989 ... mă rog, în caz de 0-0 se băteau penaltyuri și cine căștiga lua totuși 1p, cine pierdea se alegea cu tot praful pe care-l puteau culege de pe toba galeriei ... și tot au fost parcă vreo 15 remize albe, așa că ...

para.para
para.para  •  15 Februarie 2016, 20:36

Oricum in mintea distrusa a romulanilor blatul se face doar la 0-0, 1-0, 2-1. Nu mai conteaza ca adevaratele blaturi se fac la diferente mari de goluri, tocmai ca sa inchida gura postacilor de romanika.

randoom_._
randoom_._  •  15 Februarie 2016, 19:45

super idee. dar over 0,5 goluri,la pariuri sa aiba in continuare macar cota de 1,10 din minutul 10 macar. oricum,ramane cum spun de 2 ani. ar trebui cumva sanctionate echipele ce fac 0-0. faci 1-1,2-2 ,2-0 etc. dar de ce naiba sa faci 0-0? wtf?