Alte știri din fotbal
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Marius Șumudică: „N-avem nicio șansă cu Turcia!” » Sfat pentru Mircea Lucescu: „Asta aș fi făcut”
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
*** Liverpool nu are nici o treaba cu Dragusin dar daca un fan oarecare (aranjat tot de impresar) intreaba de dragusin la liverpool, pac bagati articol Dragusin la Liverpool. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Deja s-a intrat in zona speculatiilor. "Ce-ar fi daca" Au vazut ca pana acum au batut pasul pe loc si s-au dus in zona fierbinte, unde nici Dragusin n-a visat vreodata. Presa incearca sa nu-si piarda cititorii dezamagiti de propriile ipoteze fanteziste care nu s-au adeverit. Hai sa-l surescitam din vorbe. Nu-l vrea Tottenham care NU are fundasi dar poate ca l-o vrea Liverpool care are 7! Ne furam singuri caciula, daca-l mai plimbati mult nu mai pleaca nicaieri, ramane la Genoa. Cu Liverpool trebuia sa incepi campania, nu=i lasi la urma, dupa ce nu l-a mai vrut nimeni. Poate il vor lua dar cu 20 mil, acum ei aleg, a obosit lumea sa urmareasca acest transfer, sa-l astepte pe "marele Dragusin".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.