Comentarii (15)
368023036732853
Iuga Mircea  •  25 Octombrie 2020, 07:26

Koeman a făcut marea greșală când a renunțat la Suarez și nu a întărit apărarea !!!!!

10209355191619210
Dani Dany  •  24 Octombrie 2020, 22:52

Trebuie sa fi slab de tot sa te bata realul acasa acum cand sunt intr-o forma slaba...

Dani Dany  •  24 Octombrie 2020, 22:50

Plangaciosilor. Daca se fluiera pt. Farselona era penalty clar, nu??? :)))

2528389220528911
Ionut Costache  •  24 Octombrie 2020, 21:54
Postat de cpt.ahab pe 24 Octombrie 2020, 21:02

Koeman e penibil! Singurul lucru imputabil arbitrului e că nu a acordat o lovitură liberă în prima repriză, la un fault suferit de Messi la 17-18 metri de poartă. Atât. Mai bine s-ar preocupa de fotbalul jenant prestat de Barca. Busquets este o ruină, Pique pe nicăieri, Neto un portar mediocru, Pedri a fost inexistent, Coutinho execrabil, iar Messi de toată jena. Echipa asta nu mai sperie pe nimeni. S-a încheiat o epocă.

Meciul de azi e unul in care jucatorii Barcelonei chiar au pus suflet si asta e cu atat mai grav, ca se vede clar ca nu poate lotul asta mai mult. Dar nu as umfla asa mult nici Realul, care nu au dominat asa cum se entuziasmeaza fanii lor pe forumuri, ci a fost doar mai pragmatica si a profitat de apararea pilaf a catalanilor. Apoi, pana la penalty meciul chiar a fost echilibrat, pe contre. Daca Messi finaliza faza 1 la 1 cu Courtois poate altul era finalul. Dar indiferent de rezultat, Barca sta prost in aparare (se stie asta de ani de zile dar conducerea cauta tunuri de imagine nu jucatori necesari) si nu are un marcator pursange alaturi de Messi asa cum era Suarez. Ansu Fati e clar talentat dar nu pare a fi util in meciuri in care are in fata o aparare aglomerata (e mai degraba jucator bun pe spatii largi), or Barcelona are in principal adversari care se apara compact. Nici Realul nu m-a impresionat si nu ii vad bine in dueluri cu echipe ca Bayern, PSG, Juventus sau Liverpool...

4_3_3
4_3_3  •  24 Octombrie 2020, 21:11

Mda, Real nu e Ferencvaros, cum nici Koeman nu e Luis Enrique.

unurt1
unurt1  •  24 Octombrie 2020, 21:10

Neto mediocru? Daca nu era Neto era 8-1 pt Real.

sala_dalles  •  24 Octombrie 2020, 20:26

La citeva minute dupa ce steaua bucuresti castiga cea mai importanta competitie de cluburi europeana am dar pe europa libera si nu am stout ca in viata totul e politica . La Europa libera era doliu. A tinut o saptamina pina au trecut peste durere