Comentarii (12)
 •  28 Septembrie 2008, 14:29

Mutu in cadere libera!!!! Micul mafiot,devine pe zi ce trece un mic anonim.Cu STEAUA o sa ia rosu dupa 30-40 de minute. SOS!SOS!SOS! Sa mearga decebal radulescu,sa-i faca o tocanita sau un masaj,ca pe vremuri la Londra...

•  28 Septembrie 2008, 12:03

mutu e varza plus ca se simte presiunea lui gilardino care pana acum a dat multe goluri fata de muti 5 6 de la inceputul sezonului atat in campionat cat si in CL

•  28 Septembrie 2008, 10:45

fiorentina daca iasa la joc va fii o paine de mancat pentru steaua, fara ujfalusy in aparare fiorentina e pe nicaeri

•  28 Septembrie 2008, 10:42

apararea lu fiorentina e varza ! va spun yo aia nu-s jucatorii alea-s jaloane steaua le da cel putin 3 golurii la pauza si la final va cel putin 4-1 sau chiar 5-1 pentru steaua

•  28 Septembrie 2008, 09:52

tran,cind va juca steoaia ca genoa,puteti spera la un egal la firenze..mai bine rugati-va sa nu luati mai mult de 3 goluri...steaua ,in italia nu ar reusi mai mult de locul 14-15...forta fiorentina...

•  28 Septembrie 2008, 06:48

Alarma Falsa. Am vazut meciul, in direct.In prima repriza Fiorentina nu a miscat. Singura lor semi-ocazie, a fost un "cap" a lui Mutu. Fiorentina a jucat mai bine in a doua repriza, dar nu cine stie, ce. Gilardino a avut o executie de exceptie, dar in afara de asta nici el nu a jucat, super...Nu cred ca Gilardino mai poate repeta, un asemenea gol in urmatorii 10 ani. In plus a suferit o entorsa si s-ar putea sa nu joace cu Steaua. Mutu nu a jucat, mai nimic si s-a milogit la arbitru to

•  28 Septembrie 2008, 04:36

D-le Thor, Ai vazut meciul Fio-genoa? Mutu a jucat foarte bine (ai vazut pasa cu calciiul pe spate ??), desi spre final s-a comportat cam "ciudat" de nemultumit; nu m-ar mira sa se dea accidentat la ordinele gastii Becalii. Desi sunt stelist, daca Mutu joaca cum a jucat astazi le face mucii haturi alor nostri. Dar cred ca se va da "lovit", daca suma este suficient de mare. Hai steua, hai cfr, dinamo, rapid, urziceni, vaslui, dar mai ales Poli

•  28 Septembrie 2008, 02:56

Ba tu nu vezi ce scrii 5000 de oii =))).!! Faceti voii atmosfera acolo.cat va duceti 2 suporterii la borisov sau 100 la kiev:))).! Sau la "capsuna" cu domnu mustata autocaru plin de "panarame" sa le vanda in spania:)).! Sunteti incredibil cu ba suporterii de cimitir .! Apropro parca ertai milioane la meciu cu BAYER a'ti fost 15 mii :)).! Incaodata penibilii santieristii si mamaligari de oierii

•  28 Septembrie 2008, 02:47

mutu e praf nici nu misca cu steaua marti, oricum o sa aiba o primire aparte chiar si la firenze unde or sa fie 5000 de stelisti,fiorentina-steaua 2 solist

•  28 Septembrie 2008, 02:41

Va cocosat cfr 70 de minute si ,vreti sa bateti la firenze.hahha.!! 2 va da mutu-lica .!