Libertatea

Antonia a încins atmosfera direct din sala de fitness. Artista i-a lăsat pe toți mască
Libertatea

O profesoară româncă a plecat în urmă cu zece ani în Germania și a luat-o de la zero. Nu știa o
Telekomsport

Universitatea Craiova vrea un atacant crescut de Palermo! Mihai Rotaru şi Ouzounidis, gata de
Click

EXCLUSIV Cine sunt noii concurenți care intră la "Survivor România". Printre
Best of today

1
Război roș-albastru între CSA Steaua și FCSB! Ultrașii din Liga 3 îi aruncă mănușa lui Becali și apelează la generalul bolșevic care a înființat clubul militar

2
Transfer surpriză la FCSB! Gigi Becali n-a ezitat, după ce a aflat din Gazetă de noul puști-minune din România: „Peste Octavian Popescu! Tupeist, ambițios, lider”

3
ANALIZĂ GSP: Miză uriașă pentru FCSB și CFR Cluj! Titlul duce în play-off-ul Europa League

4
Dan Petrescu, din nou pe lista lui Celtic! Ce scriu britanicii despre antrenorul român

5
Transfer surpriză la FCSB! Gigi Becali n-a ezitat, după ce a aflat din Gazetă de noul puști-minune din România: „Peste Octavian Popescu! Tupeist, ambițios, lider”
"Mai precis, Amor Romeira, 31 de ani, spune că fotbaliștii dau niște petreceri organizate în diferite case imense, în care invit diferite femei pe care le plătesc. " Lasand la o parte faptul ca sunteti agramati si ati ajuns la acelasi nivel cu "cancan", nici macar nu semnati "articolele" astea fara subiet si obiect. Macar sa stim si noi pe cine injuram!
Am 20 de ani in Spania si nu am auzit de frumoasa cantareata si actrita, asta, ba mai mult, daca nu ma-nsel, este transexual...parca, acum vreo 8 ani colinda platourile televiziunilor de scandal, dupa un pic de faima....asa ca... fals.
Conectează-te cu facebook la contul tău sau înregistrează-te pentru a adăuga comentarii.