Comentarii (8)
Dodel
Dodel  •  06 Mai 2026, 13:35

Oare pisica vedetei ce face ?? prinde soareci ??

jordi
jordi  •  06 Mai 2026, 01:12

Exact.are omul o afacere,,,, la noi ,,,vinde fructe la Aprozar,desi gheolbanii nu au vazut un aprozar in viata lor .

Ninel2
Ninel2  •  05 Mai 2026, 19:44

"începuturile nu au niciodată arhitectura maturității", superb, aproape la fel de superb ca "ancorat in sinergia faptelor, recursul la universalitate nu eludeaza meandrele concretului", nu spui cine a zis, persoana importanta...nea Scorpie, sa ne mai scrii de la Milano, eventual sa ne spui si parerea bunicii lu Federico despre grande allenatore Chivul, molto grazie

cobra
cobra  •  05 Mai 2026, 16:05
Postat de temujin pe 05 Mai 2026, 15:43

Un altfel de articol... adică excelent! Felicitări!

nu stiu dacă poate fi numit articol.. când spui.."afacere de familie." .. nu poate fi numit.. V|NZĂTOR! Poate ca ziariști din sport, nu stiu partea asta cu ..afaceri...

temujin
temujin  •  05 Mai 2026, 15:43

Un altfel de articol... adică excelent! Felicitări!

temujin
temujin  •  05 Mai 2026, 15:20

Un altfel de articol... adică excelent! Felicitări!

__Van_Basten
__Van_Basten  •  05 Mai 2026, 12:43

Oameni normali, care muncesc si cunosc valoarea banului muncit. De aceea nici nu simt nevoia sa epateze cu masini de 100k precum micul Escu.

Clujean
Clujean  •  05 Mai 2026, 10:47

......cautam sa vad ce italian a scris articolul si vad 2 romani ! Probabil s-au inspirat de la unul italian . Asa se face gazetarie de sport ! De ce nu faceti asa la noi in Campionat ---sa cunoasca lumea jucatorii? Trebuie analizati si dimineata sa apara din nou o stire care sa-i determine sa joace mai bine ! ----- iar si iar ca la italieni ---dar la noi stirile se fac din birrou , nu de la firul ierbii ! Se asteapta telefon de la Gigi, MM, etc ...si apare stirea ....credeti ca asta cauta fanul ---echipei ? DE acum cred ca ai-ul va face articolele in locul vostru pana sa fa beti cafeluta --- voi doar veti lua leafa ---ca n-ati facut treAba ca lumea (ca lumea e rea ) !

Comentează