Alte știri din fotbal
A ajuns direct la spital după faza din FC Argeș - Sepsi! Gazdele acuză că n-a funcționat VAR-ul
0
Corvinul Hunedoara - Dinamo, în etapa #7 din Superliga » GOL după pauză, se joacă la o singură poartă
12
Bogdan Andone: „În sezonul ăsta se întâmplă ceva incredibil”
1
Demis după promovarea cu Dinamo, Ovidiu Burcă a explicat ce face diferit la Sepsi: „De data asta...”
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City, aproape să bată palma cu Liverpool! Transfer pe final de mercato
0
A plouat cu 4 și 4,5 pentru Radu Drăgușin, după Fiorentina - Frosinone: „Dezastru!”
2
Știm programul: când vine Juventus la București
0
Universitatea Craiova își cunoaște programul complet din Conference League! Debut tare acasă
1
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Rasismul nu-l va face nimeni sa dispara....mai putin TU.... nimeni, niciodata....asa ca hai sa ne concentramos pe lucruri mai de acualitate.
Theo sfert zis si zecime nu poate sa.doarma noaptea de injustitia planetara. E un cuck autohton
Pt dezbinarea inrobirea populatiilor, aceste conflicte fara miza la prima vedere, trebuiesc amplificate cat mai mult, noroc cu "profesionistii" astia din presa ce si vand fratii si tara pe salarii de sparanghelisti
:)) :)) :))
Eternul si mirobolantu corect politic Theodor Jumatate. Dar despre suporterii lui Burnely, anchetati de politie si dati afara de la locurile de munca dupa ce au afisat “white lives matter” nimic mai Jumatate? Cand negrii vin cu BLM este ok, cand albii vin cu WLM este rasism? De ce nu scri reportaje si despre rasismul impotriva albilor, sau de ala nu ai auzit?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cate stiri ne mai copiezi si traduci d-le Theodor Jumatate de "jurnalist" de prin The Guardian, The Telegraph, Daily Mail sau mai stiu eu ce alt site britanic ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.