Alte știri din fotbal
La intimidare? Turcii au venit cu fanfara otomană pe teren! În aceleași timp, românii pătimeau la porțile de acces: „Ne-au scos banii din portofele”
0
Avem echipele de start în Turcia - România » Mircea Lucescu: „Noi putem compensa prin dorință”
73
Cu o oră înainte de Turcia – România, Mircea Lucescu a adresat un manifest către FIFA: „Nu e normal!”
0
Turcii s-au răzgândit în „buza” meciului cu România!
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Era imaginea aia din timpul scandalului în care Antonio Rudiger (jucător “de culoare”) trăgea de crybaby Vinicius să nu se mai certe cu suporterii, dar el “nu și nu”! Vinicius a devenit un nesimțit “entitled” care se crede centrul pământului, de câteva luni. Nu este meci în care să nu se certe cu cineva.
adicatelea, in loc de 2 cartoane rosii absolut meritate de catre cei 2 maimutoi, comisia alora l-a anulat si pe cel dat :))))) au facut si ei o vassareala
*** poate sa se comporte oricat de salbatic vrea daca spune ca a fost "victima rasismului". Astea sunt "valori europene"
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca vinicius era alb nu se retragă niciun cartonaș
Ce mizerie de federatie au si aia. Rosul a fost luat pe bune. Eventual ar fi putut sa-l sanctioneze si pe Duro, dar nu sa il anuleze pe al circarului.
daca se intampla in romania faceau *** raducu naum si vali mortalu' la ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.