Alte știri din fotbal
Un arbitru și un membru CCA, chemați azi la Departamentul de Integritate de la FRF » Ce vizează acest dosar-șoc
0
Rapidul în Austria, Borza în ultima bancă la Năvodari! De ce n-a plecat în cantonament fundașul stânga al giuleștenilor
0
Știm programul primei etape din noul sezon de Superliga! Când debutează Craiova, FCSB și Dinamo
0
Șapte goluri în ultimul amical al campioanei Universitatea Craiova! S-au jucat 120 de minute
2
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman, iritat după eliminarea dureroasă de la Cupa Mondială: „Nu îmi pasă!” » Ce spune despre viitorul său
0
Jurgen Klopp vorbește despre postul de selecționer! » Bild n-are nicio îndoială
0
Van der Vaart a dat de pământ cu un internațional olandez: „Cel mai slab meci al lui pe care l-am văzut vreodată!”
0
Știm prima optime de finală de la Campionatul Mondial din 2026!
0
Lifestyle
„Te deranjează asocierea cu fostul tău soţ?” » Fosta noră a lui Ion Țiriac a răspuns la întrebarea incomodă
0
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
21
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Culisele operațiunii ruse sub steag fals din București: începe procesul ...
Libertatea
China pregătește primul hotel din lume în care toate serviciile vor fi ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Nicușor Dan îl respinge pe Siegfried Mureșan. De ce ...
Libertatea
Inca imi amintesc cum a ratat sansa Dinamo sa-l transfere pe Lewandowski
Din pacate, e adevarat. Dar nu in cheia in care o pun ei. A povestit Boloni, candva, pe undeva... L-au refuzat, pe Boloni, ptr ca nu le-a placut fața juvenilă, acneică a lui CR. Mari impresari!!! Ei erau invatati cu smenurile si aranjamentele facute la noi cu complicitatea staff-ului din FRF. Daca erau asa mari, cum se dau, ce fotbalisti straini au sau au avut in portofoliu? By the way.. Stucane si altii de pe acolo.. a zis-o si fostul vostru coleg, scriitorul Radu Paraschivescu, se semneaza cu un jucator, nu "il semneaza"!!! Inghititi si aruncati revoltator in limba romana niste englezisme care nu incap. Plus ca nea Vanea s-ar rasuci in mormant daca ar vedea ce si cum scrieti sau vorbiti!
Cristiano a fost cumpărat cu 19 milioane de euro nu 13.5 de către Man Utd.
Norocul lui Ronaldo, ca in loc de MU ajungea la Galatasaray ca aia dadeau si bani pe sub masa, la punga de un leu :)))))
Atata vrajeala ca la bisnitari astia n am pomenit…
Reintegreaza in societate puscariasii Romaniei
Cum da Dumnezeu ăsta bani la toți fraierici?Vine Boloni, jucator de fotbal, nu 14 din cărți și-ti spune sa-l impresariezi pe X și tu refuzi?Și pe care X, pe Cristiano Ronaldo!Mai buni Coman, Morgan sau Florin Tănase.Victoras, eu te-am crezut pe tine puțin mai isteț decât Giovani sau Gigi, dar ești la fel, parca ați fi rude
Continuati sa promovati puscariasi, de parca menirea voastra este reintegrarea acestora in societate. Despre sport in general, alte sporturi mai exact, nu vreti sa scrieti?
Povesti nemuritoare, de fratii Ispirescu. Ce sa scrie si jesepeul, daca la sport nu se pricep.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.