Comentarii (40)
robertino2
robertino2  •  31 Octombrie 2012, 20:41
Postat de ionybws pe 31 Octombrie 2012, 20:21

se vede ca romanii au ramas cu sechele de la fotbalul trucat de la noi ! macar de ar fi si in romania numai "blaturi" d'astea :))...spectacol si fotbal curat numai prostii vad la fiecare meci mai iesit din tipare "blat" :-j

Unii sunt bolnavi cu blaturile, daca ei au caracter de blatist, cred ca asa sunt toti.

ionybws
ionybws  •  31 Octombrie 2012, 20:21

robertino2
robertino2  •  31 Octombrie 2012, 17:18
Postat de adi04deco pe 31 Octombrie 2012, 10:18

frumoasa desfasurare.numai prostii cred in asemenea"reveniri"spectaculoase.e un simplu meci de cupa,fara miza, de pe urma caruia niste baieti destepti sunt mai bogati probabil cu cateva milioane de euro in acest moment.

Esti penibil!

geo_graful
geo_graful  •  31 Octombrie 2012, 16:49

Cea mai spectaculoasa revenire din istoria fotbalului: Charlton-Huddersfield, 1957. Cu 28 de minutea inainte de final, Huddresfield conducea cu 5-1, Charlton jucand in 10 oameni. A urmat apoi o serie incredibila de 5 goluri in 19 minute pentru Charlton, care a facut 6-5, vazandu-se egalata insa cateva minute mai tarziu, pentru ca in ultimele secunde Charlton sa inscrie golul castigator, 7-6. Alta revenire la fel de spectaculoasa a fost in meciul Angola-Mali, in 2010, cand cu 11 minute inainte de final Angola conducea cu 4-0. Meciul s-a terminat 4-4.

vandersaar
vandersaar  •  31 Octombrie 2012, 16:03
Postat de qwertt pe 31 Octombrie 2012, 11:15

Stii tu ceva dar nu stii bine, Artmedia Bratislava a invins in tur pe Celtic cu 5-0 si in retur Celtic a invins pe Artmedia cu 4-0. Oricum aici se vorbea de rasturnari de scor intr-un meci nu in dubla mansa sau in 15 meciuri. Cea mai spectaculoasa rasturnare de situatie ramane meciul dinamo-Foresta 4-5 (4-0 in min 60).

Deci doar pt ca esti din Falticeni, Dinamo-Foresta e cea mai mare rasturnare de scor ?? Gandesti cam ca in zona aia unde stati voi si va "aprindeti" repede si din orice.... gandire primitiva... voi si negrii...

robertino2
robertino2  •  31 Octombrie 2012, 15:58

Nu asa se aranjeaza un meci. Sunt convins ca nimeni nu a pariat sume enorme pe o intoarcere de rezultat. Nu o sa apara nimeni care a facut milioane pe meciul asta. Cine se pricepe cat de cat la logica, va observa faza golului de 4-4, era min 95, era ultimul atac, si toti de la Reading se arunca cu disperare sa scoata mingea. Ce suflet trist trebuie sa aiba unii care vad numai aranjamente peste tot si nu se pot bucura de nimic.

adrian81
adrian81  •  31 Octombrie 2012, 15:43
Postat de adi04 pe 31 Octombrie 2012, 14:55

sunt curios cati au aruncat biletele cu arsenal castigatoare la 4-0 pt reading? :))))))))))

eu am avut in x2 si pe arsenal si pe milan... la 4-0 l-am mototolit, l-am pus in scrumiera si am scrumat pe el, l-am mai si ars putin... pana la urma am primit banii pe el de la casa de pariuri (am asteptat sa vad ce face si barca, il aveam in handicap si a iesit)

christiano0
christiano0  •  31 Octombrie 2012, 15:24

nyx, digisport. acolo gasesti totul pe site

skrilla
skrilla  •  31 Octombrie 2012, 15:05

Majoritatea care a pariat 2, nu a aruncat biletul degeaba.Meciul s-a incheiat X.

skrilla
skrilla  •  31 Octombrie 2012, 15:03

Numai prostii cred ca meciurile se trucheaza cu 3 goluri in prelungiri, dintre care unul din ultima faza a celor 90 de minute regulamentare.