INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  DORTMUND - MONCHENGLADBACH

VIDEO Autogol de senzaţie în partida dintre Dortmund şi Monchengladbach » Cristoph Kramer i-a uimit pe toţi

Articol de GSP - Publicat duminica, 09 noiembrie 2014 00:00 / Actualizat duminica, 09 noiembrie 2014 20:21

Borussia Monchengladbach a înscris un gol antologic în propria poartă în partida cu Dortmund, iar din minutul 58 "galbenii" au condus cu 1-0.

Cristoph Kramer a încercat să-i trimită un balon propriului portar de la jumătatea terenului, însă a trimis prea puternic şi mingea s-a oprit direct în plasa porţii, reuşind astfel un autogol de senzaţie.