Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
cand o sa intelegeti ca oligofrenii o sa comenteze chit ca marcheaza Messi 100 de goluri pe sezon. Pentru ei, exista doar Cristiano, pentru el se duc la biserica, cu el in gand adorm. Vorba aia, n-ai cu cine domne...Niste papagali de care n-a auzit lumea nici pana la coltul blocului, vorbesc de un jucator cunoscut pana si in Papua Noua Guinee.
ce papagal esti...
Ce sa mai zica :)))))) mai are ce ?
Messi 2015 >>>>>>>> BBC 2015 !!! Bwuhahahahahahahahahahahahahahahahhahahahaha Bwhuahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahah
Barcelonistii comenteaza pentru ca au la ce. Voi la ce comentati, la simularile cristinei ? De cand nu a mai dat un gol altfel decat din penalty sau cu capul ? Noroc ca e inalt si are detenta foarte buna. De cand nu a mai bagat o lovitura libera, un gol solo ? Ia zi, cand a driblat Ronaldo ultima data 4 adversari ? Balonul de aur my ass !
=))) , ce amuzanti sunt fanii barzelonisti , iar au impresia ca minionul e cel mai bun din lume ,stati ca iar vine RONALDO pe Nou Cotoc Camp si se pishja pe barzelonistii ofticati :)))))))))))))
Fara xavi si iniesta nu dribla el 4 jucatori singur! Piticu e praf!
sa mai zica ceva fanii lu' PENALDO ca Messi nu'i cel mai bun din lume...din toate timpurile!
messi demential
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.