Alte știri din fotbal
GSP.ro, confirmat! A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
0
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
6
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
1
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Tabloul complet al sferturilor de finală ale Campionatului Mondial 2026 » Marea favorită la câștigarea trofeului
0
Loviturile de departajare din Elveția - Columbia au stabilit tabloul complet al sferturilor de finală
1
Mohamed Salah, după eliminarea dramatică în fața Argentinei: „Toată lumea a văzut ce s-a întâmplat”
0
Lionel Messi: „Ar însemna o moștenire care va dăinui pentru totdeauna”
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
30
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Moment fără precedent în Ungaria, televiziunea și radioul public au încetat ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Nu mai am nimic de adaugat, bravo!
Repede, repede, sa se sesizeze rapidistii si dinamovistii "de serviciu" ca si ala se dopeaza! S-a mai dus un zvon cu pungutele astea. Ceva de era dat drept unicat de presa si de anti-stelisti, iata cat e de banal... Tristi mai sunteti, mai.
Daca puneau bautura aia in recipiente normale de plastic/sticla ce avea?
Diferenta e ca BOUrceanu sufla in ea si Hamsik bea!!!
Dinamo nascuti si crescuti cu frustrare si invidie pe succesele noastre!
ok,eram curios de ce m-ai bagat in aceeasi oala cu cei care nu spun niciodata nimic, merci de lamurire, bafta!
ha,ha,ha...tu ai auzit de "coincidenta de nume"? nu e vorba de tine,mai este un "saviola" ,are la avatar o emblema cu aripi :)))))))) apoi,nu a zis nimeni ca sunt nou,sunt mult mai vechi ca multi altii de pe aici,de pe vremea cand aveam "meciuri" mari cu cfr-istul cvaporu si justsamba. numai ca nu mai pot posta comentarii,nu stiu ce s-a'ntamplat...:))))))) apoi,asta cu "copile" ... tare as mai vrea sa fiu!! bafta!
interesanta opinie si pe jumatate adevarata, cea legata de bourceanu, te-am inteles...as vrea sa imi spui care este realitatea? eu stiu ca steaua are 10 puncte in grupa ei de europa league si ca este pe primul loc la o distanta considerabila de celelalte contracanditate, imi poti spune tu realitatea vazuta prin ochii tai, dar te-as ruga sa eviti scuze penibile de gen steaua a facut 100 de blaturi inclusiv cu dinamo.cfr, rapid etc sau ca a avut noroc, vreau un raspuns bazat pe argumente nu pe supozitii.Merci anticipat.
Senzational!!!!ziaristi de 2 lei
n-au nimic in comun hamsik cu bourceanu, unul e fotbalist , celalalt un trol impedicat, la fel cum nici suporteri 5telei n-au nimic in comun cu realitatea
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.